Meghan Markle od pewnego czasu unikała publicznych wystąpień. Jednak na te słowa czekali wszyscy.

Co takiego powiedziała Meghan?

Kobieta zabrała głos aby odnieść się do wydarzeń, które ostatnio miały miejsce w Stanach Zjednoczonych i o których nieustannie mówi cały świat.

Jak donosi portal Wirtualna Polska, Meghan zdecydowała się na nagranie filmiku, który był bezpośrednio skierowany do uczniów oraz absolwentów jednego w liceów znajdujących się w Los Angeles.

Kobieta poruszyła w filmiku sprawę śmierci George’a Floyda i związane z tym wydarzenia, które ostatnio rozgrywają się na ulicach wielu amerykańskich miast.

- Wszyscy widzieliśmy w ciągu ostatniego tygodnia, że to, co się dzieje w naszym kraju, w naszym stanie oraz w naszym rodzinnym mieście, jest absolutnie katastrofalne - powiedziała Meghan na samym początku filmiku.

Widać było dokładnie, że Meghan bardzo jest szczerze poruszona tym, co dzieje się obecnie w Stanach Zjednoczonych i nie wie jakie słowa ma kierować do młodych ludzi.

Instagram: hrhofsussex

Bardzo ważne słowa

- Nie byłam pewna, co mogłabym wam powiedzieć. Chciałam powiedzieć coś właściwego i bardzo się denerwowałam. Ale zdałam sobie sprawę, że najbardziej niewłaściwe będzie nie powiedzieć nic - podsumowała Meghan Markle.

Głos na temat wypowiedz Meghan Markle zabrała jedna z ekspertek zajmująca się analizą mowy ciała - Judi James. Jak się okazuje, kobieta nie ma wątpliwości, co do prawdziwości słów Meghan.

- Bierze kilka głębokich wdechów, które sugerują budowanie emocji takich jak smutek, a potem, gdy mówi o swoich własnych wspomnieniach z zamieszek w LA, jej mowa ciała sugeruje, że wciąż dogłębnie przeżywa to doświadczenie, ponieważ odnosi się do szczegółów, takich jak zapach dymu i zwęglonych drzew - wyjaśnia ekspertka.

Nie ulega zatem wątpliwości, że Meghan Markle jest bardzo poruszona i zaniepokojona sytuacją jaka dzieje się obecnie w jej ukochanym kraju. Miejmy jednak nadzieję, że już niedługo wszystko wróci do normy.

Instagram: hrhofsussex

Zobacz także: ŚWIATOWA ORGANIZACJA ZDROWIA NIE MA JUŻ WĄTPLIWOŚCI. NIEDŁUGO POJAWIĄ SIĘ NOWE WYTYCZNE

Może zainteresuje Cię to: WAŻNY APEL MINISTRA ŁUKASZA SZUMOWSKIEGO DOTYCZĄCY MASECZEK. EPIDEMIA NADAL GROŹNA

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: SYTUACJA W POLSCE WCIĄŻ NIE JEST NAJLEPSZA. NIEUSTANNIE POJAWIAJĄ SIĘ NOWE OGNISKA KORONAWIRUSA. GDZIE TYM RAZEM