Lady Kitty Spencer wyszła za mąż! 30-letnia siostrzenica księżnej Diany wyszła za mąż za multimilionera, 62-letniego potentata mody Michaela Lewisa, podczas wystawnej ceremonii w Villa Aldo Brandini we Frascati we Włoszech, w ten weekend.

Ślub na bogato Lady Spencer z Michaelem Lewisem

Bracia z towarzystwa Louis Spencer, wicehrabia Althorp i Samuel Aitken poprowadzili ją do ołtarza na ceremonię, w której wzięli udział przyjaciele i rodzina, jak donosi magazyn "People". Lady Spencer miała na sobie inspirowaną stylem wiktoriańskim, niestandardową suknię Dolce & Gabbana, która miała wysoki dekolt, delikatne guziki z przodu i długi tren.

Połączyła suknię z tradycyjnym welonem i subtelnymi kolczykami. Zgodnie z filmem zza kulis zamieszczonym na Instagramie Dolce & Gabbana, włoski dom stworzył na tę okazję kilka ręcznie robionych sukienek Alta Moda. Lady Spencer wcześniej nosiła szmaragdowozieloną suknię Dolce & Gabbana Alta Moda na ślub jej kuzyna księcia Harry'ego z Meghan Markle, jak donoszą zagraniczne media.

Lady Spencer jest najstarszą córką brata księżnej Walii, Charlesa Spencera, dziewiątego hrabiego Spencera. 30-latka jest profesjonalną modelką, która zadebiutowała na wybiegu w Dolce & Gabbana w 2017 roku. Jej zaręczyny z Lewisem zostały ogłoszone w styczniu 2020 roku, a po ponad dwóch latach randki pobrali się. To drugie małżeństwo południowoafrykańskiego potentata mody.

Wśród uczestników znalazły się siostry Kitty, bliźniaczki Eliza i Amelia, wicehrabina Emma Weymouth i jej mąż Ceawlin Thynn, markiz Bath, gwiazda pop Pixie Lott oraz żona Idrisa Elby, Sabrina Dhowre Elba. Nie wydaje się, aby książę William lub książę Harry byli na weselu, chociaż obaj są nadal blisko rodziny swojej zmarłej matki.

Co o tym sądzicie?

O tym sie mówi: IMGW ogłosiło pomarańczowy alarm pogodowy. Silne upały dokuczą najmocniej w objętym alertem II stopnia obszarze

Zerknij: Rodzina królewska ukarała księcia Harry’ego i Meghan Markle. Ich córeczka nadal nie doświadczyła ważnego honoru. Wiadomo co się stało i dlaczego