Boris Johnson w 2019 roku został premierem Wielkiej Brytanii i wciąż pełni tą ważną funkcje. Polityk niechętnie udziela odpowiedzi na pytania dotyczące jego prywatnego życia.

Córka Borisa Johnsona robi furorę

W trakcie trwania kampanii nie odpowiedział nawet dziennikarzom na pytanie o to, ile ma dzieci.

Kocham wszystkie moje dzieci, ale nie są one przedmiotem moich politycznych działań

- odpowiedział wówczas krótko premier Wielkiej Brytanii, Boris Johnson.

Jak można wywnioskować z medialnych doniesień, polityk z drugą żoną, Mariną Wheeler, doczekał się aż czwórki dzieci. Są nimi 28- letnia Lara Lettice, 26-letni Milo Artur, 24-letnia Cassia Peaches oraz 22-letni Theodore Apollo.

Boris Johnson. Źródło: youtube.com
Boris Johnson. Źródło: youtube.com

W 2018 roku Boris Johnson rozstał się z Mariną, a jego nową partnerką jest Carrie Symonds. Rok temu para powitała na świecie syna.

Piękna kobieta wystąpiła w sesji dla znanego magazynu

Najstarsza pociecha Borisa Johnsona, Lara Johnson-Wheeler, w ostatnim czasie pojawiła się w magazynie Tatler. Kobieta wystąpiła w sesji w zmysłowej sesji.

Na jednym ze zdjęć ubrana jest ciemną bieliznę oraz cienką tiulową sukienkę. Natomiast na drugim zachwyciła obcisłą czarną kreacją. Jak Wam się podoba?

Pod postem zamieszczonym w mediach społecznościowych magazynu „Tatler” posypała się masa komplementów w stronę córki premiera Wielkiej Brytanii, Borysa Johnsona.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO