Kelnerzy są świadkami różnorodnych sytuacji, czasem zabawnych, a czasem wzruszających. Jak podaje portal „o2.pl”, jedna z kelnerek otrzymała niezwykłą wiadomość od klientki, którą podzieliła się w mediach społecznościowych.

Wzruszający moment

Megan King podzieliła się niezwykłą historią, która przydarzyła się jej w pracy. W jedną z niedziel, kiedy to do restauracji przychodzi zawsze wiele osób, kelnerka obsługiwała starszą kobietę.

Klientka potem wraz z napiwkiem zostawiła jej odręcznie napisaną wiadomość, która wzruszyła wiele osób.

„Dziękuję bardzo za miłą obsługę. To był mój pierwszy raz, kiedy jadłam sama na mieście od śmierci męża. Miałam nadzieję, że uda mi się przez to przejść” - napisała starsza kobieta.

Megan King była bardzo zaskoczona i wzruszona do łez notatką, której zdjęcie potem opublikowała na Twitterze. Post zebrał już ponad 800 tysięcy polubień.

Pragnienie kontaktu

Kelnerka w późniejszym wywiadzie z amerykańskim „Newsweekiem” opowiedziała więcej o całej sytuacji. Jej klientka wyglądała na smutną i często na nią patrzyła.

Ostatecznie obie panie chwilkę porozmawiały. Starsza kobieta powiedziała jej, że ma 70 lat i chciała wpaść do jej ulubionej restauracji.

Z perspektywy czasu widać, że poszukiwała kontaktu z drugim człowiekiem.

Co sądzicie o tej historii?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Profesor Simon zdobył się na budzące grozę wyznanie. Wiadomości, które otrzymał od antyszczepionkowców są przerażające. Co się stało

Jak informował portal „Życie.news”: Ratownicy medyczni w Polsce są masowo zwalniani? Sytuacja pracowników karetek jest bardzo poruszająca. Przedstawiciele pogotowia mówią dość wyzyskowi

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Reakcja Antka Królikowskiego podczas składania przysięgi małżeńskiej wzbudziła zastanowienie fanów. Wiele wskazuje, że Joanna Opozda jest w ciąży

Sprawdź także ten artykuł: Zwyciężczyni "The Voice Kids" zmieniła się nie do poznania. Sara Egwu-James przeszła zaskakująca metamorfozę. Co się zmieniło w jej wyglądzie