Od marca ubiegłego roku nieustannie zmagamy się z pandemią koronawirusa. Niestety, nowy wirus nie daje za wygraną i nieustannie pojawiają się jego nowe mutacje, które nam zagrażają.

Co takiego powiedział duchowny?

Okazuje się, że od pewnego czasu w USA znów widoczny jest znaczny wzrost zakażeń koronawirusem. Jednak wiele osób nie podchodzi poważnie do tej kwestii. Jak się okazuje, wśród sceptyków znajduje się jeden z duchownych – pastor Greg Locke.

Jak podaje portal Goniec, pastor podczas niedzielnej mszy jasno wyraził się na temat obowiązujących obecnie obostrzeń. Wyznał on bowiem, że w jego kościele nie będą uznawane żadne restrykcje sanitarne, a wierni zgromadzeni w świątyni nie mogą mieć na twarzy maseczek!

Kontrowersyjne poglądy pastora!

– Jeśli zaczniecie się pojawiać z wszystkimi tymi maskami i całym tym nonsensem, każę wam wyjść. Nie gram w głupie gry Demokratów w tym kościele – powiedział duchowny podczas niedzielnego kazania.

Co więcej, stacja CNN poinformowała, że to kolejne tego typu zachowanie duchownego. Jak się okazuje, pastor już wcześniej głosił podobne kontrowersje, a także zaznaczył, że niezależnie od decyzji władz nie zamierza on zamknąć swojego kościoła. Greg Locke twierdzi także, że szczepionki przeciw COVID-19 to oszustwo na światową skalę.

Wiele osób bardzo sceptycznie podchodzi do zachowania duchownego, jednak takie słowa pastora przyciągają do kościoła także wiele koronasceptyków, którzy nie wierzą w pandemię i nie stosują się do zaleceń.

Jak informował portal "Życie Polska": TO MOŻE BYĆ BARDZO TRUDNA SYTUACJA DLA WIELU OSÓB! PRACOWNICY ZAKŁADU UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH PLANUJĄ STRAJK! CO Z WYPŁATAMI ŚWIADCZEŃ

Przypomnij sobie: ANTONI KRÓLIKOWSKI I JOANNA OPOZDA JUŻ PO ZARĘCZYNACH? AKTOR POSTANOWIŁ WYDAĆ OFICJALNE OŚWIADCZENIE! SZYKUJE SIĘ ŚLUB ROKU? WSZYSTKO JEST JUŻ WIADOME

Portal "Życie Polska" pisał również: TO BARDZO SMUTNA WIADOMOŚĆ DLA FANÓW LEGENDARNEGO ZESPOŁU! NIE MA JUŻ Z NAMI JEDNEGO Z CZŁONKÓW GRUPY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: TOMASZ STOCKINGER ZNÓW ZAKOCHANY? ZNANY AKTOR POSTANOWIŁ PO RAZ PIERWSZY POKAZAĆ SIĘ Z UKOCHANĄ PUBLICZNIE. DO TEJ PORY NIE MÓWIŁ, KIM JEST WYBRANKA