Katarzyna Skrzynecka poruszona opublikowała dramatyczne wieści na swoim koncie na Instagramie. Szalejące pożary w Turcji niezwykle poruszyły artystkę, o czym postanowiła podzielić się z internautami.

Zrozpaczona Katarzyna Skrzynecka publikuje dramatyczne wieści płynące od przyjaciół z Turcji

Turcja aktualnie zmaga się z wielkim problemem, jaki trawi obszerne jej tereny. Aktorka podzieliła się ogromną nadzieją na to, że inne kraje pospieszą Turcji z pomocą w nierównej walce z bezlitosnym żywiołem, jakim jest ogień.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez @meraleguz

Katarzyna Skrzynecka wrzuciła także na Instagram fotografie, przedstawiające obszary trawione przez płomienie. Postanowiła pokazać zestawienie poprzednich zdjęć wykonanych w Turcji z tymi obecnymi, które przedstawiają dramat mieszkańców płonących tureckich terenów.

Podczas spędzania wakacji w bezpiecznej Polsce, Katarzyna Skrzynecka otrzymała od tureckich przyjaciół dramatyczne doniesienia - (...) 😥😥😥 Turcja płonie w gigantycznych pożarach. 😥 To przerażające relacje 😥😥😥 Nasz Przyjaciel Bahattin Doğan - znany aktor Teatru Narodowego w Ankarze i ceniony aktor filmowy @mirza_bahattin_dogan , pezesłał dziś dramatyczny apel o wsparcie dla niszczejącej w ciężkich do opanowania ponad 112 pożarach Turcji...(...) - napisała artystka przy zdjęciu pokazującym potężne obszary rozświetlone szalejącym pożarem.

Media społecznościowe aż pękają w szwach od publikowanych materiałów przedstawiających ogrom zniszczeń i tragedii odgrywających się w Turcji na oczach całego świata...

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez ROSE (@gulnazxan)

Zrozpaczona artystka żywi ogromną nadzieję, że krążące w sieci apele o pilną pomoc dla Turcji będą na tyle skuteczne, że jak największa liczba krajów realnie wesprze Turcję w walce z śmiercionośnym żywiołem...

O tym się mówi: Św. pamięci Andrzej Strzelecki doczekał się nowego pomnika? Jak teraz wygląda ostatnie miejsce spoczynku gwiazdora "Klanu"

Zerknij: Martyna Wojciechowska szykuje się do kolejne ważnej zmiany w życiu. Wiadomo co postanowiła zrobić po rozstaniu z Przemkiem Kossakowskim