Jak podaje portal Pomponik, w mediach pojawiła się bardzo smutna wiadomość. Nie ma już z nami byłego perkusisty zespołu Slipknot. Joey Jordison zmarł mając zaledwie 46 lat.

Bardzo smutna wiadomość!

Zgodnie z informacjami, które przekazała rodzina muzyka, Joey Jordison zmarł podczas snu, dokładnie 26 lipca. Do tej pory nie jest jednak znana przyczyna śmierci mężczyzny.

- Jego śmierć pozostawiła pustkę w naszych sercach i napełniła nas niemożliwym do opisania smutkiem. Ci, którzy go znali, wiedzieli, jak bardzo był błyskotliwy, uprzejmy oraz jak wielkie serce miał, a także jak bardzo kochał swoją rodzinę oraz muzykę – brzmi wpis rodziny muzyka opublikowany w sieci.

Fani nie mogą się z tym pogodzić!

Warto zaznaczyć, że Joey Jordison był jednym z założycieli legendarnej grupy muzycznej, która obecnie znana jest na całym świecie. Muzyk postanowił jednak odejść od grupy w 2013 roku, jednak fani nadal pamiętali jego niesamowite występy z zespołem.

Członkowie zespołu Slipknot podczas swoich występów zakładają maski, co jest elementem ich tradycji. Joey Jordison wybrał dla siebie maskę, która pochodziła wprost z tradycyjnych teatrów japońskich, była to mianowicie maska kabuki.

Dodatkowo Joey Jordison występował także z tak popularnymi zespołami muzycznymi jak Korn czy też legendarna Metallica. Nie da się ukryć, że jego śmierć jest ogromną stratą dla muzyki heavy metalowej! Fani są pogrążeni w żałobie.

Jak informował portal "Życie Polska": TO MOŻE BYĆ BARDZO TRUDNA SYTUACJA DLA WIELU OSÓB! PRACOWNICY ZAKŁADU UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH PLANUJĄ STRAJK! CO Z WYPŁATAMI ŚWIADCZEŃ

Przypomnij sobie: ANTONI KRÓLIKOWSKI I JOANNA OPOZDA JUŻ PO ZARĘCZYNACH? AKTOR POSTANOWIŁ WYDAĆ OFICJALNE OŚWIADCZENIE! SZYKUJE SIĘ ŚLUB ROKU? WSZYSTKO JEST JUŻ WIADOME

Portal "Życie Polska" pisał również: JAROSŁAW KACZYŃSKI ZŁOŻYŁ BARDZO POWAŻNĄ OBIETNICĘ. MOWA O DUŻYCH PODWYŻKACH OD SZEFA PIS. OTRZYMA JE UPRZYWILEJOWANA GRUPA OSÓB. WIADOMO, ILE DOSTANĄ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: TOMASZ STOCKINGER ZNÓW ZAKOCHANY? ZNANY AKTOR POSTANOWIŁ PO RAZ PIERWSZY POKAZAĆ SIĘ Z UKOCHANĄ PUBLICZNIE. DO TEJ PORY NIE MÓWIŁ, KIM JEST WYBRANKA