Ostatni rok nie był najłatwiejszy dla brytyjskiej rodziny królewskiej. Niedawno odszedł książę Filip, a dodatkowo wokół Royalsów nieustannie pojawiają się nowe skandale, a cała rodzina pilnie obserwowana jest przez media.

Brytyjska rodzina królewska nieustannie jest pod obserwacją mediów

Nie da się także ukryć, że królowa Elżbieta II przykłada bardzo dużą uwagę do tego, jak na arenie światowej postrzegana jest jej rodzina. Okazuje się jednak, że utrzymanie idealnego obrazu jest praktycznie niemożliwe.

Jednym z momentów, kiedy wizerunek idealnej rodziny królewskiej został mocno nadszarpnięty był oczywiście wywiad, którego książę Harry oraz Meghan Markle udzielili dla Oprah Winfrey. Okazuje się jednak, że nie wszyscy członkowie rodziny królewskiej mają negatywne nastawienie do popularnego wywiadu.

Padły mocne słowa!

Jak podaje portal Pomponik, Sarah Ferguson okazała wsparcie dla Meghan oraz Harry’ego. Jak się okazuje, kobieta sama rozwiodła się z księciem Andrzejem i musiała przeżyć niezliczoną liczbę skandali, a media nieustannie interesowały się jej osobą.

Kobieta w rozmowie z dziennikarzami „The Telegraph” zaznaczyła, że doskonale rozumie sytuację w jakiej znaleźli się teraz Meghan oraz książę Harry.

- Jestem wielką fanką wszystkiego, co robi Oprah. A co do Harry'ego i Meghan, mogę tylko życzyć im, by byli tak bardzo szczęśliwi – wyznała Sarah Ferguson.

Czy takie słowa spodobają się pozostałym członkom rodziny królewskiej?

Jak informował portal "Życie Polska": ZACHOWANIE ANDRZEJA DUDY ZOSTAŁO MOCNO SKOMENTOWANE. INTERNAUCI NIE ZOSTAWILI NA PREZYDENCIE SUCHEJ NITKI

Przypomnij sobie: OGROMNE WSPARCIE JUSTYNY KOWALCZYK OKAZANE IDZE ŚWIĄTEK. WSPANIAŁA TENISISTKA ODPOWIEDZIAŁA NA KOMENTARZ MISTRZYNI

Portal "Życie Polska" pisał również: OGROMNE ZMIANY W PRZYZNAWANIU ULGI NA DZIECKO. KTO BĘDZIE MÓGŁ SKORZYSTAĆ Z PREFERENCYJNEGO ROZLICZANIA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ZNANY MUZYK JEST W BARDZO ZŁYM STANIE? CO SIĘ DZIEJE Z RYSZARDEM RYNKOWSKIM? SĄSIEDZI SĄ PEŁNI NIEPOKOJU Z POWODU ZACHOWANIA GWIAZDORA