Dziesięcioletni Egor Zvorygin z Tiumeń (Rosja) sprzedaje swoje rysunki, aby pomóc swojej matce spłacić jej dług hipoteczny, który wynosi około 3 milionów rubli (około 47 700 USD).

Svetlana Zvorygina w 2015 r. Przejęła hipotekę z dużym odsetkiem. Jak wyjaśniła kobieta, w tej chwili władze opiekuńcze mocno ją nacisnęły, więc postanowiła szybko wynająć mieszkanie, aby zapewnić dwóm synom mieszkanie.

Zvorykina pracowała jako specjalista w programach emerytalnych w niepaństwowym funduszu emerytalnym i mogła niezależnie płacić 30 tysięcy (476 USD) każdego miesiąca.

Jednak w 2018 roku firma została zamknięta i wszyscy pracownicy zostali poproszeni o odejście. Właśnie tam zaczęły się problemy z spłatą kredytu hipotecznego.

Według Tiumeńki nikt nie zamierzał jej pomóc z pieniędzmi. Jest rozwiedziona z ojcem chłopców od 2009 roku. Były mąż nie płaci alimentów.

„Natychmiast rozstałem się z futrami, złotem, urządzeniami i przyborami kuchennymi. Syn zauważył, że po prostu nie wystarczyło na jedzenie i na niektóre podstawowe potrzeby, zdał sobie sprawę, że coś się dzieje - mówi Svetlana - „Kiedy zaczęli sprzedawać wszystko z domu, zrobił zdjęcia swoich starych obrazów i umieścił je na tablicy ogłoszeń. Dla każdego z nich poprosił o tysiąc rubli [prawie 16 $] ”.

Wszystkie dziesięć sprzedanych obrazów namalował Svetlana, najmłodszy i najstarszy syn, około trzy lata temu, kiedy cała rodzina okresowo uczęszczała do pracowni malarskiej.

Svetlana Zvorygina : „Nie bardzo mnie to cieszy, ponieważ te chwile wywołują we mnie rozpacz. Oczywiście cieszę się, że dzieci nie pozostały obojętne, widzą wszystko i czują, rozumieją, ale kiedy trzeba sprzedawać sztukę dziecięcą ...

Mam 41 lat i nigdy nie myślałem, że sprzedam coś z domu po prostu kupując jedzenie. ”

Svetlana ma dyplom inżyniera bezpieczeństwa, ale wciąż nie może zdobyć zawodu.

10-letni Egor przeszedł ze sprzedaży obrazów na animację. Teraz usuwa bajki z LEGO i umieszcza je w Internecie, mając nadzieję, że w ten sposób zarobi niezbędne trzy miliony.

Co sądzisz o pomyśle chłopca?

Przypomnij sobie KOLEJNE ZMIANY W PRAWIE O RUCHU DROGOWYM. BLISKO 40 TYSIĘCY POLSKICH KIEROWCÓW MOŻE STRACIĆ SWOJE UPRAWNIENIA

Jak informował portal „Kraj” MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA MODLI SIĘ O PAWŁA KRÓLIKOWSKIEGO. AKTORKA MARTWI SIĘ O JEGO STAN ZDROWIA

Kraj pisał również o CHCESZ, ŻEBY TWOJE DZIECI CIĘ DOCENIŁY? NIECH DZIAŁAJĄ DLA SIEBIE