Jedna dziewczynka stała się prawdziwą inspiracją dla wielu rodziców, których dzieci urodziły się przedwcześnie. Zdjęcie uśmiechniętej Freyi, która ma zaledwie 5 dni na tym zdjęciu, rozprzestrzenia się jak wirus na całym świecie.

Dziewczyna uśmiechnęła się do uszu kochających rodziców, Davida i Lauren Vigne. Teraz nazywana jest „najszczęśliwszym dzieckiem na świecie”.

Freya urodziła się w Święto Dziękczynienia w 2014 roku, jej waga wynosiła zaledwie 1,7 kg. Średnia waga noworodka wynosi od 2,5 do 5 kg.

Lauren, matka 2 córek, opowiada:

„Rozmawiałem z nią i zapytałem:„ Cóż, wyślij zdjęcie do taty? ”. A kiedy miałem ją zrobić, uśmiechnęła się szeroko. To jest zdjęcie, które zawsze chciałem udostępnić ludziom, ponieważ tak mnie to dotknęło.

„Daliśmy kopię siostrom w szpitalu, a kiedy przybyłem tam, aby urodzić drugą córkę, zdjęcie wciąż wisiało w ich pokoju wypoczynkowym”.

Ciąża Loren przebiegała trudnie. W 28 tygodniu kobieta walczyła ze stanem przedrzucawkowym - powikłaniem występującym w czasie ciąży, w którym ciśnienie krwi znacznie wzrasta. Lekarze ustalili, że tętno płodu spada i pilna potrzeba wykonania cesarskiego cięcia.

Jednak wszystkie obawy opadły po narodzinach małej Frei. Ostatecznie Lauren postanowiła wesprzeć innych rodziców wcześniakami i udostępniła zdjęcie na blogu „Narodziny bez strachu”.

Od tego momentu obraz Freyi z jej olśniewającym uśmiechem rozprzestrzeniał się jak wirus w wirtualnym świecie. Został opublikowany na Facebooku, gdzie uzyskał ponad 35 tysięcy postów i ponad 300 tysięcy polubień.

W listopadzie tego roku promienna Freya obchodzi swoje piąte urodziny.

„Szczerze mówiąc, jest najlepszą rzeczą, jaka nam się przydarzyła” - mówi Lauren. - Kiedy idziemy do sklepu, jest najbardziej przyjazna, pozdrawia wszystkich, których spotyka.

Jest bardzo zabawna, bardzo szczęśliwa. Na tym zdjęciu, gdy ma ona tylko 5 dni, widzisz jej postać, a kiedy na nią teraz patrzysz, rozumiesz, że się nie zmieniła. Pozostała tym bardzo szczęśliwym dzieckiem ”.

To wspaniała wiadomość dla wszystkich rodziców, którzy boją się porodu przed czasem!

Przypomnij sobie Proste sposoby na to, jak przywrócić zszarzałym skarpetkom dawną biel

Jak informował portal „Zycie” Czy Edyta Górniak znalazła nową miłość? Jej adorator nie wiedział nawet, kim jest słynna gwiazda

Zycie pisał również o Tego nikt się nie spodziewał. Kolejny kraj może opuścić Unię Europejską