Nastolatek z Teksasu Triston Sochfeld walczy o życie po tym, jak jego płuca przestają działać.

Rodzina zabrała go do Cook Hospital w Fort Worth w Teksasie, gdzie lekarze hospitalizowali faceta na oddziale intensywnej terapii.

Tam był podłączony do aparatu sztucznego oddychania przez 10 dni.

„Dzień hospitalizacji był najgorszym dniem w moim życiu. Nie mieliśmy pojęcia, że ​​tak bardzo lubi waporyzować ”- mówi ojciec tego faceta.

Przez długi czas lekarze nie mogli zrozumieć, co się dzieje z facetem, dopóki ktoś nie powiedział im, że od dawna pali vape.

Lekarze twierdzą, że chemikalia, które Triston wdychał z urządzenia do vape, zaogniały jego płuca do tego stopnia, że ​​nie mogły dłużej działać.

I to nie pierwszy taki przypadek. Ostatnio coraz więcej osób jedzie do szpitala z powodu problemów z płucami po paleniu waporyzacji.

Triston jest teraz wypisywany ze szpitala i wzywa wszystkich do wyrzucenia urządzeń do vape. Ale nadal ma bardzo długą i kosztowną rehabilitację.

Co myślisz o paleniu vape?

Przypomnij sobie "Dzik jest dziki, dzik jest zły", a do tego bardzo ciekawski. Niecodzienne zdarzenie w jednym z przedszkoli

Jak informował portal „Zycie” Ukradli pieniądze na leczenie chorego dziecka. Teraz pozbawionych serca oszustów szuka policja

Zycie pisał również o Kuba Wojewódzki opublikował zdjęcie sprzed 30 lat. Fotografia wywołała żywą reakcję fanów