Jak się okazało, jeden z najbogatszych ludzi na świecie, Bill Gates, pomaga swojej żonie zmywać naczynia od ponad 20 lat. W końcu mogliby przenieść wszystkie obowiązki domowe na ramiona sług.

Ale Melinda i Bill są pewni, że to zmywanie naczyń odegrało kluczową rolę w ich przeznaczeniu, więc nie zamierzają tego odmówić.

Małżonkowie są małżeństwem od ponad 25 lat. Poznali się w 1987 roku, kiedy Melina przyszła do pracy w Microsoft.

Po burzliwym romansie wzięli ślub, mieli troje dzieci, zbudowali odnoszącą sukcesy firmę i otworzyli fundusz charytatywny.

W świecie biznesu są uważani za prawie wzorową parę, ale ich związek nie zawsze był idealny. Podczas swojej pierwszej ciąży Melinda poczuła się samotna, ponieważ Bill zniknął w pracy.

Kiedyś wszystko wyraziła mężowi i podjęli dość interesującą decyzję.

Wcześniej Melinda zawsze pozostawała w kuchni, aby czyścić stół i myć naczynia, gdy wszyscy już zajmowali się swoimi sprawami.

Nalegała, żeby Bill został z nią i pomógł w tym.

Od tego czasu najbogatsza rodzina na świecie myje naczynia razem. Melinda twierdzi, że sprawiedliwy podział obowiązków między mężem i żoną jest kluczem do silnego małżeństwa.

Biorąc pod uwagę, że on i Bill byli razem przez ćwierć wieku, jej rada jest warta wysłuchania.

Przypomnij sobie Chcieli jak najdłużej utrzymać to w sekrecie. Wyszła na jaw płeć drugiego dziecka Lewandowskich

Jak informował portal "Zycie" Nad Polską zmierzą się dwa fronty atmosferyczne. Synoptycy zapowiadają gwałtowną zmianę pogody

Zycie pisał również o Najsłynniejsze polskie sześcioraczki znowu zachwycają. To zdjęcie rozczuli każdego [ZDJĘCIA]