A to tylko jeden z nich, który zdecydowanie zalecamy przyjmować podczas jesiennej śledziony. Fabuła na pierwszy rzut oka jest prosta - pan młody postanowił zaskoczyć pannę młodą i dał jej coś, co poruszyło ją do łez. Ale co dokładnie?

Jak zwykle na zachodzie, przed ślubem zorganizowali świąteczną sesję zdjęciową. Tutaj panna młoda z niecierpliwością czeka na swój prezent.

Ona nazywa się Kaylee, a on - Orion.

To naprawdę okazało się niespodzianką!

Kaylee nie może uwierzyć że w końcu to prawda.

Ale co Orion dał swojej przyszłej żonie? Kotek!

Ale co w koncu on zaprezentowal swojej przyszłej żonie?

A teraz ich historia. Nie jest tak, że Kaylee bardzo kocha koty, ale jej ukochany kot mieszka razem z nią i już jest stary. Kiedy poznała Oriona i zamierzali mieszkać razem, wkrótce postanowili przeprowadzić się do nowego, oddzielnego domu.

Kaylene też chciała przetransportować kota, ale Orin odmówił. W ogóle nie chciał żadnych zwierząt i wiele argumentował. Logika była po jego stronie i Kaylee musiała się zgodzić. Ale przez kilka miesięcy wspólnego życia Orion zobaczył, jak bardzo nudzi się panna młoda, i zmienił zdanie.

Po prostu powiedzieć: „Dobra, przyprowadź kota”, myślał, że to źle. Musiał pokazać Kaylee, że naprawdę zmienił zdanie i zrobił to dla niej. Pomysł z prezentem w postaci kotka wyglądał rozsądnie.

Orin poszedł do schroniska, wszystko wyjaśnił i otrzymał ... nie, nie kotka, ale surową odmowę. Faktem jest, że zdecydowana większość odrzuconych zwierząt to tylko te, które zostały podane. Nie są cenione, nie są traktowane poważnie. Statystyki, nie można się kłócić.

Pomysł był na skraju upadku i w desperacji Orion zwrócił się do swojej babci. W wieku 92 lat nie mogła już utrzymywać kotów. Babcia zadzwoniła do wszystkich znajomych, przesłuchała wszystkich sąsiadów i dosłownie na dzień przed sesją zdjęciową znalazła kotka dla wnuka. Ledwo udało im się zrobić na kołnierzu metkę z imieniem „Chloe”. Oto naprawdę szczęśliwe zakończenie.

Przypomnij sobie Natalia Siwiec opublikowała zdjęcie, na którym jej córka ma plaster na głowie. Modelka wyjaśnia swoim fanom, co się stało

Jak informował portal "Zycie" Prawnicy Meghan Markle zajmują się fałszywymi informacjami na temat księżnej. Do Sądu Najwyższego trafiła kilkunastu stronicowa lista nagłówków

Zycie pisał również o Kwaśniewska z mężem na jednym z eventów. Postawili na ciekawą stylizację