Francoise Bettancourt-Myers pozwała o pieniądze z matką.

Według stanu na maj 2019 r. Kapitał spadkobierczyni korporacji L’Oréal szacuje się na ponad 52 mld USD.

W tym stanie musiała pozwać własną matkę. Francoise ma teraz 66 lat, jej relacje z matką nie popsuły się od dzieciństwa.

Lilian po prostu uwielbiał świeckie imprezy, a Francoise wolał spędzać czas na edukacji i komunikacji w wysoce intelektualnym środowisku.

Wybrała męża wbrew woli matki. Francoise ożenił się z wnukiem rabina zmarłego w Auschwitz, podczas gdy dziadek kobiety został oskarżony o pomoc nazistom. Trudno sobie wyobrazić, jak wyjaśniła pojawienie się Żyda w takiej rodzinie.

Wkrótce Lilian postanowiła adoptować swojego młodego przyjaciela i przekazać mu część firmy. Francoise nie tolerował tego i pozwał. Z pomocą prawników udało jej się udowodnić szaleństwo matki i odziedziczyć 33% udziałów w firmie.

Ale przyjaciel również nie został z nosem, ponieważ Lilianowi nadal udało się przekazać mu pieniądze i majątek o wartości 1,3 miliarda dolarów. Francoise, jej mąż i dzieci prowadzą obecnie L’Oréal. Rodzina posiada również nieruchomości na całym świecie, w tym rezydencje w Wielkiej Brytanii.

Getty Green przeżyła atak, gdy dowiedziała się, że zapłaciła za mleko więcej, niż mogła. Na 2019 r. Jego kapitał szacuje się na 5 mld USD.

obieta znalazła się w Księdze Rekordów Guinnessa jako najbardziej chciwy mężczyzna na świecie. Zasłużyła na ten tytuł ze względu na nadmierne oszczędności, na przykład Getty nigdy nie kupował nieruchomości i nie korzystał z urządzeń grzewczych.

Kobieta preferowała najtańsze jedzenie, kosmetyki i ubrania, od 6 roku życia zaczęła studiować ekonomię, w wieku 8 lat miała już konto bankowe, a do 13 roku życia zaczęła prowadzić księgowość.

W okresie dojrzewania wybrała strategię finansową na całe życie: zatrzymać pieniądze w gotówce, stale inwestować, nie wydawać pieniędzy na bzdury. Nauczyła się po mistrzowsku handlować akcjami i walutami, ale czasami angażowała się także w mniejszą sprzedaż. Na przykład po przyjęciu urodzinowym wyjęła świeczki z ciasta i sprzedała je.

Podczas wojny secesyjnej w Stanach Zjednoczonych z powodzeniem zainwestowała w kampanię Północ kontra Południe i powiększyła swój kapitał. Wkrótce wyszła za mąż. Ani mąż, ani dwoje dzieci nie wiedzieli, że Getty ma ogromną fortunę.

Zmarła w wieku 81 lat na zawał serca. Atak serca nastąpił z powodu tego, że kobieta kiedyś kupiła nie najtańsze mleko. Po jej śmierci dzieci otrzymały ogromną fortunę, udane przedsięwzięcia i całe bloki nieruchomości.

Alice Walton przeprowadziła się na farmę i poślubiła instalatora basenu. Kapitał konglomeratu spadkobierców Walmart szacuje się na 46,7 mld USD.

Od dzieciństwa Alice chciała malować, ale jej ojciec nalegał na edukację ekonomiczną i pracę w jego firmie. Wkrótce objęła stanowisko zastępcy prezesa zarządu, właściciela banku i spółki inwestycyjnej.

Po śmierci ojca przestała wykonywać niekochaną pracę i poszła na farmę, aby hodować konie. Alice lubiła także kolekcjonować dzieła sztuki. Jej doświadczenie ekonomiczne, doświadczenie w zarządzaniu i wrodzona miłość do zwierząt pomogły jej stworzyć jedną z najbardziej udanych firm hodowli koni.

Moje życie osobiste się nie udało. Alice dwukrotnie wyszła za mąż: pierwszy raz do bankiera, a drugi do instalatora basenu. Nie ma dzieci, więc nadal nie wiadomo, kto dostanie jej stan.

Yang Huiyian zwiększył fortunę o 3 miliardy dolarów w ciągu kilku dni, a całkowity kapitał wynosi 26 miliardów dolarów.

Najbogatsza kobieta w Chinach urodziła się w rodzinie zwykłego wieśniaka. Rodzina była w biedzie przez długi czas, ale potem ojcu udało się kupić kawałek ziemi za prawie grosz. Wkrótce zaczął budować ziemię z domami na sprzedaż.

Stopniowo jego ojcu udało się zarobić fortunę i założyć własną firmę budowlaną. Ian chciał zostać nauczycielem, ale jej ojciec namówił ją do udziału w interesach. W tej chwili jest głównym udziałowcem spółki.

W 2006 roku wyszła za mąż za jednego z kierowników swojego ojca. Para starannie ukrywa swoje życie osobiste, więc nikt nie wie, czy mają dzieci. W 2018 roku Yang przeprowadził kilka udanych operacji na giełdzie i w ciągu kilku dni zdołał zarobić 3 miliardy dolarów.

Suzanne Klatten ukryła swoje prawdziwe imię przed przyszłym małżonkiem. Kobieta jest właścicielem firmy farmaceutycznej i części akcji konglomeratu BMW. Kapitał - 21 miliardów dolarów.

Odziedziczyła swoje bogactwo, ale sama próbowała je pomnożyć. Ukryła swoje pochodzenie, aby nikt nie widział w niej spadkobiercy słynnego ojca Herberta Quandta.

Jej przyszły mąż pracował dla BMW, które należało do jej ojca. Facet po prostu zawołał pracownika i nie mógł sobie wyobrazić, że leczył dziedziczkę na lunch wartą miliardy dolarów.

Tylko przed ślubem wybrani znali prawdę. Kiedyś rozpoczęła romans na wakacjach w Austrii. Jej kochanek dowiedział się, że ma dużo pieniędzy i zwabił 10 milionów dolarów pod pretekstem rozstrzygnięcia sporu.

Na szczęście, kiedy poprosił o kolejne 413 milionów, Suzanne złapała ją za głowę i nie dała pieniędzy. 57-letnia kobieta porzuciła związek „na boku” i teraz koncentruje się na utrzymaniu rodziny.

Przypomnij sobie Kuba Wojewódzki zafundował fanom sentymentalną podróż! Pochwalił się zdjęciem, które wywołuje szczery uśmiech

Jak informował portal "Zycie" Jak trudno jest rozbić jajko? Okazuje się,że lepiej robić to w taki sposób

Zycie pisał również o Zmysłowe zdjęcie Kingi Rusin pojawiło się w sieci! Dziennikarka odsłoniła prawie wszystko