"Super Express" donosi, że odtwórca kultowej postaci Czereśniaka z ulubionego serialu Polaków "Czterej pancerni i pies" trafił do szpitala po drugim już wylewie. Aktor doznał już wylewu niemal rok wcześniej, więc czuwająca przy nim żona jest przekonana, że aktor i tym razem poradzi sobie w walce o zdrowie.

Wiesław Gołas walczy o zdrowie. Czy tym razem z tego wyjdzie?

Do pierwszego wylewu i udaru u aktora doszło kilka dni po jego 90. urodzinach. Opowiedziała o tym wówczas w wywiadzie jego ukochana i dzielna żona - Mąż miał udar, ciężko mu się mówi. Udar miał w październiku. Ale jest na chodzie - uspokajała pani Gołas.

Przez prawie rok aktor zmierzał ku coraz lepszemu. Miał problem z mówieniem, ale był osobą mobilną mimo żylaków. W marcu tego roku zdecydowano, że 90-letni człowiek po udarze, z problemami żylnymi przyjmie preparat nazywany szczepionką przeciw covid-19. Według podania "Super Expressu", 91-letni niemal Wiesław Gołas w marcu bieżącego roku udał się osobiście do pobliskiej przychodni.

Po pół roku u aktora doszło do kolejnego udaru mimo, że Wiesław Gołas był w stanie się poruszać samodzielnie mając nadal problemy żylne. Jak podaje tabloid, podczas podróży na przyjęcie preparatu radził sobie sam, jedynie potrzebował pomocy przy wsiadaniu do samochodu. Nie trzeba było zatem wzywać medyków, by podali mu preparat w domu.

Przez jakiś czas aktor przebywał w Domu Artystów Weteranów w Skolimowie, niebawem miał wrócić do domu, jednak kolejny udar sprawił, że z placówki zabrało go pogotowie ratunkowe. Jak powiedział tabloidowi przyjaciel aktora, jest z nim bardzo źle.

Co o tym sądzicie? Co mogło być powodem wystąpienia drugiego udaru u 91-letniego niemal Wiesława Gołasa? Czy aktor dożyje kolejnych urodzin?

O tym się mówi: Ewa Minge skomentowała suknię Małgorzaty Tomaszewskiej z festiwalu w Opolu. Czy prezenterka skopiowała ją od Małgosi Rozenek-Majdan

Zerknij też tutaj: Monika Richardson odniosła się do słów Zbigniewa Zamachowskiego. Czy dziennikarka czuje się winna rozpadu ich małżeństwa