Jarosław Kaczyński coraz bardziej cierpi z powodu doskwierającej mu nogi. Prezes utyka i konieczna jest operacja wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. Jak podaje “Super Express”, Jarosław Kaczyński odwołał operację. Okazuje się, że zabieg został przełożony, a sam polityk nie zwalnia tempa i skupia się na pracy.

Politycy PiS ujawnili szczegóły tajnego spotkania klubu

W ostatnim czasie prezes PiS-u, Jarosław Kaczyński, zorganizował tajne posiedzenie klubu. Choć media nie miały wstępu na spotkanie, wiadomo, co było głównym tematem rozmów. Sami politycy PiS-u zdradzili w rozmowie z Polską Agencją Prasową kilka szczegółów.

Jarosław Kaczyński/ YouTube @Janusz Jaskółka

Przewodniczący klubu, Jarosław Kaczyński, chciał zaznaczyć, jak ważny jest program Polski Ład. Zdaniem prezesa daje on możliwość na rozwój Polski, a dzięki niemu samorządy mogą otrzymać ogromne pieniądze.

Jarosław Kaczyński był bezpośredni

Ponadto zdaniem Kaczyńskiego parlamentarzyści powinni, jak najczęściej spotykać się z Polakami w terenie. Tylko dzięki rozmowie przekonają ich do korzyści Polskiego Ładu.

Jarosław Kaczyński zachęcił również polityków PiS-u do promocji programu szczepień przeciw COVID-19. Zdaniem polityka tylko dzięki szczepionkom Polska może wygrać z „zarazą”.

Jarosław Kaczyński/YouTube @Janusz Jaskółka

Szef Prawa i Sprawiedliwości wypowiedział się również na temat uchwały sanacyjnej. Jego zdaniem kontynuowanie jej założeń absolutnie jest konieczne.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO