Magdalena Ogórek to już od kilku lat prawdziwa gwiazda rządowej telewizji. Po nieudanym starcie w wyborach prezydenckich z ramienia SLD, była aktorka odnalazła ciepłą posadkę w TVP Info. Już od kilku lat prowadzi tam liczne programy, takie jak "Minęła 8", "Minęła 9", "W tyle wizji" czy "W kontrze".

Nie ulega więc wątpliwości, że Ogórek jest naprawdę zapracowana, a Telewizja Polska naprawdę docenia jej pracę.

Magdalena Ogórek komentuje słowa Donalda Tuska o macierzyństwie

W ostatnim czasie głośno zrobiło się po słowach Donalda Tuska dotyczących macierzyństwa. Były premier stwierdził, że często jest ono udręką, a młode kobiety ledwo dają sobie radę z dziećmi i są uziemione na kolejne 20 lat.

Donald Tusk/ screen youtube
Donald Tusk/ screen youtube

Zdaniem Donalda Tuska nie każda kobieta ma wsparcie męża, czy rodziny i przez to po urodzeniu dziecka zamienia się w niewolnicę. Wiele osób skomentowało słowa byłego premiera - w tym Magdalena Ogórek.

Tych słów nikt się nie spodziewał

Magdalena Ogórek zdradziła, że jeden z duchownych zapytał ją, co sądzi na ten słów Donalda Tuska. Przypomnijmy, że kobieta ma 16-letnią córkę.

Magdalena Ogórek/screen Youtube @OrdoIuris

Jako mama nie uważa, że macierzyństwo jest udręką, a wręcz przeciwnie! Dziecko dawało jej motywację i siłę, dzięki której nawet w największym kryzysie potrafiła wstać z łóżka i cieszyć się życiem.

https://twitter.com/TOPTVPINFO/status/1423910595879919616?s=20

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO