Danuta Holecka bez cienia wątpliwości należy do grona najbardziej uznanych dziennikarek Telewizji Polskiej, która wśród swoich współpracowników cieszy się ogromnym szacunkiem i uchodzi za autorytet. Kobieta od niemal trzydziestu lat związana jest z telewizją.

Danuta Holecka otrzymała nową propozycję pracy

Co ciekawe, Danuta Holecka nie ma wykształcenia dziennikarskiego - skończyła ekonomię w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Ponadto, uczęszczała także do liceum Sióstr Nazaretanek w Warszawie.

Danuta Holecka/ screen youtube
Danuta Holecka/ screen youtube

To właśnie brak wykształcenia dziennikarskiego prawdopodobnie sprawił, że kobieta przez wiele lat nie była doceniona i dopiero od 2016 roku możemy oglądać ją w głównym wydaniu „Wiadomości” na TVP. Wcześniej dziennikarka występowała w stacjach TVP Polonia czy TVP3.

Dziennikarka zostanie jurorką znanego konkursu

Danuta Holecka od lat jest twarzą „Wiadomości TVP”. Teraz znana dziennikarka pojawi się również w roli jurora 19. konkursu dla dziennikarzy ekonomicznych im. Władysława Grabskiego organizowany przez Narodowy Bank Polski.

W konkursie nagrodzeni zostaną autorzy najlepszych publikacji, audycji i programów o tematyce ekonomicznej. U boku Danuty Holeckiej w jury pojawią się Michał Karnowski - publicysta tygodnika Sieci, oraz Krzysztof Skowroński - prezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN