Nikt nie ma chyba wątpliwości, że Krzysztof Jackowski to obecnie jeden z najpopularniejszych wizjonerów w naszym kraju. Od kiedy założył swój kanał w popularnym serwisie YouTube, zyskał jeszcze większe grono fanów.

Co takiego powiedział Jackowski?

Znany jasnowidz regularnie prowadzi transmisje live, podczas których opowiada swoim widzom o przeczuciach, a także wizjach jakie go nawiedzają. Nierzadko nie są one zbyt optymistyczne.

Warto także zaznaczyć, że Krzysztof Jackowski od samego początku pandemii bardzo często zabierał głos na temat tego, jak jego zdaniem będzie się ona rozwijać, a także jakie będzie mieć skutki dla społeczeństwa.

Jak informuje portal Radio Zet, nie inaczej było i tym razem. Krzysztof Jackowski wyjawił bowiem swoje wizje dotyczące pandemii koronawirusa, a także tego, co czeka osoby, które nie zdecydowały się na szczepienie przeciwko COVID-19.

Czy wizja się sprawdzi?

Wizjoner wyznał, że jego zdaniem, tylko czerwiec i lipiec przyniosą nam radość z powrotu do w miarę normalnego życia, jakie znamy przed pandemią. Niestety, według wizji Jackowskiego, już w sierpniu czeka nas kolejny lockdown. Dodał także, że czwarta fala będzie najgorsza ze wszystkich, jakie miały miejsce do tej pory. Szczególnie mocno konsekwencje czwartej fali odczują właśnie osoby niezaszczepione.

- Może dojść do sytuacji, gdzie na tyle będzie trudno, że twardy lockdown będą mieć osoby niezaczepione, aż do odwołania. To będzie związane z groźną sytuacją. Nie analizuję słowa groźne, mówię tak, jak czuję – mówił jasnowidz.

Czy faktycznie jego wizje się spełnią i już niebawem znów będziemy musieli zamknąć się w domach, a pandemia koronawirusa dalej będzie zbierać żniwo?

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: BARDZO WAŻNA INFORMACJA WPROST OD PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ! JEDEN Z BARDZO POPULARNYCH PRODUKTÓW WYCOFANY ZE SKLEPÓW. MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JOANNA JĘDRZEJCZYK KOMPLETNIE NIE RADZI SOBIE W PROGRAMIE „DANCE DANCE DANCE”? JEST ODPOWIEDŹ PRODUKCJI PROGRAMU. CO SĄDZI RESZTA EKIPY NA JEJ TEMAT

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIE”: BABCIA WSTYDZIŁA SIĘ TEGO, ŻE JEJ WNUCZKA JEST NIEŚLUBNYM DZIECKIEM. SYN KOBIETY NIE CHCIAŁ SŁYSZEĆ O CEREMONII. MAŁO BRAKOWAŁO, A STRACIŁBY RODZINĘ

PORTAL “KRAJ” INFORMOWAŁ TAKŻE O: KURIOZALNA SYTUACJA PODCZAS MSZY W JEDNEJ Z PARAFII. BISKUP I WIERNI NIE WIERZYLI WŁASNYM USZOM! KSIĄDZ POSTANOWIŁ POWIEDZIEĆ PRAWDĘ. CHODZI O KOBIETĘ