Mało kto spodziewał się chyba, że rząd wpadnie na tak dość nietypowy pomysł, aby przekonać Polaków do poddania się szczepieniom przeciwko koronawirusowi. Okazuje się bowiem, że każda zaszczepiona osoba może wziąć udział w loterii, w której do wygrania są naprawdę atrakcyjne nagrody!

Niespodziewany pomysł!

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez portal Biznes Info, rząd planuje wdrożenie loterii dla osób zaszczepionych, a także nagród dla poszczególnych gmin oraz możliwość zaszczepienia starszych osób bez konieczności wychodzenia z domów.

Jak zaznaczył szef KPRM – Michał Dworczyk, nagroda dla pierwszej gminy, w której wskaźnik zaszczepionych osób wyniesie minimum 70% to aż 100 tysięcy złotych!

Co więcej, już 1 lipca zostanie uruchomiona loteria dla osób zaszczepionych, w której organizację zaangażowany jest także Totalizator Sportowy. Jak się okazuje, w loterii tej mogą wziąć udział nie tylko osoby prywatne, ale także samorządy.

Jakie są zasady loterii?

Jak zapowiada Kancelaria Premiera, każdego dnia co 2000 osoba, która weźmie udział w loterii ma gwarantowaną wygraną w wysokości 500 zł! Dodatkowo każdy z uczestników będzie miał aż cztery szanse, aby wygrać atrakcyjne nagrody.

Co tydzień spośród uczestników loterii zostaną bowiem wylosowane osoby, które wygrają vouchery, hulajnogi elektryczne, a także dwie nagrody w wysokości 50 tysięcy złotych! Co miesiąc będzie można natomiast wygrać samochód hybrydowy lub 100 tysięcy złotych!

W finale loterii szczepionkowej także będzie można wygrać samochód hybrydowy lub też milion złotych! Nie da się zatem ukryć, że nagrody przygotowane przez Kancelarię Premiera są naprawdę bardzo atrakcyjne!

Jak informował portal "Życie": W MEDIACH ZAWRZAŁO, MICHAŁ SZPAK NIE BĘDZIE JUŻ TRENEREM W "THE VOICE". ALICJA SZEMPLIŃSKA WYZNAŁA, CO SĄDZI O CAŁEJ SPRAWIE

Przypomnij sobie: MAFFASHION MA PROBLEMY Z TELEWIZJĄ POLSKĄ? STACJA ZAŻĄDAŁA SPROSTOWANIA I PRZEPROSIN PO KOMENTARZU SZAFIARKI O JACKU KURSKIM I RAFALE BRZOZOWSKIM

Portal "Życie" pisał również: DO PROKURATURY WPŁYNĘŁO ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTWA. STANOWISKO TELEWIZJI POLSKIEJ W TEJ SPRAWIE ZASKOCZYŁO WIELE OSÓB

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NA TEN MOMENT MARTA KACZYŃSKA CZEKAŁA OD WIELU LAT! ZNANA PRAWNICZKA NARESZCIE JEST W PEŁNI SZCZĘŚLIWA