Rok temu TVN Grupa Discovery złożyła wniosek o przedłużenie koncesji na nadawania dla TVN24. Niestety do dziś kanał nie doczekał się przedłużenia licencji.

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji wciąż nie przedłużyła grupie TVN koncesji na nadawanie

Stali widzowie TVN24 są przerażeni. Możliwe, że ich ulubiony kanał zniknie z telewizorów.

Okazuje się, że Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji wciąż nie przedłużyła licencji dla stacji TVN24 na nadawanie. Koncesja kanału informacyjnego wygasa 26 września 2021 roku, więc czasu zostało naprawdę niewiele.

TVN24. Źródło: youtube.com
TVN24. Źródło: youtube.com

Co ciekawe, TVN Grupa Discovery złożyła wniosek o przedłużenie już rok temu. Niestety do dziś nie doczekali się pozytywnego rozpatrzenia.

Portal wirtualnemedia.pl przekazał informacje, z których wynika, że przedstawiciele stacji TVN 24 musieli dostarczyć do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji dodatkowe dokumenty.

Kanał TVN24 zniknie z telewizji?

Jeśli TVN24 nie uzyska koncesji w Polsce, będzie się starać o nią w innych krajach Unii Europejskiej i dzięki temu będzie mogła wciąż nadawać w naszym kraju.

TVN24. Źródło: youtube.com
TVN24. Źródło: youtube.com

Przedłużenie koncesji utrudnia fakt, że w Grupie Discovery uczestniczą podmioty zagranicznych spółek. Z tego powodu, jak zdradziła rzeczniczka KRRiT, wniosek TVN24 jest wciąż rozpatrywany.

KRRiT analizuje "warunki uczestnictwa podmiotów zagranicznych w spółkach posiadających koncesje". Muszą być one zgodne z Ustawą o Radiofonii i Telewizji w tym z art. 35.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO