Krzysztof Jackowski nie raz dzielił się swoimi wizjami mającymi pokrycie w rzeczywistości. Niektóre z nich budziły ogromny strach. Z tego względu trudno było spojrzeć na niego zupełnie obojętnie.

Krzysztof Jackowski zapowiada kolejną falę pandemii

Krzysztof Jackowski opowiedział w nagraniu opublikowanym na YouTube o najnowszej wizji, jakiej doświadczył. Wydarzenia, jakie zobaczył mają nastąpić już latem.

Jasnowidz przepowiedział, że czwarta fala pandemii koronawirusa zawita do Polski znacznie wcześniej niż w zeszłym roku. Mężczyzna prognozuje końcówkę wakacji.

Krzysztof Jackowski/ screen YouTube
Krzysztof Jackowski/ screen YouTube

Ponadto Krzysztof Jackowski ma złe przeczucia myśląc o lipcu i sierpniu. Mężczyzna obawia się, że ze względu na poluzowanie obostrzeń, w tym czasie może zachorować na COVID-19 bardzo dużo osób.

Nie wyrokuję, że w tych miesiącach coś jednoznacznie łupnie, ale taką mam jakąś dziwną naleciałość tych dwóch miesięcy

– zdradził na nagraniu Krzysztof Jackowski.

Wydarzy się to szybciej, niż mogłoby się wydawać

Krzysztof Jackowski dodał również, że pod koniec wakacji nastroje związane z pandemią w Polsce mogą być naprawdę złe.

Jak myślicie, czy tym razem słowa Krzysztofa Jackowskiego okażą się prawdą? Przypomnijmy, że jasnowidz przewidział warszawską suszę, czy pandemię koronawirusa.

Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski

Przed wybuchem epidemii groźnego wirusa Jackowski zapowiedział, że niebawem na świecie wybuchnie chaos, a ludzie będą bali się oddychać.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO