Od zaginięcia Iwony Wieczorek minęło niemal jedenaście lat. Po raz ostatni młoda kobieta była widziana w nocy z 16 na 17 lipca 201 roku. Wtedy też wyszła ze znajomymi na imprezę, z której już nigdy nie wróciła. Co wydarzyło się tej nocy?

Tajemnicze zaginięcie nie zostało wyjaśnione

Do tej pory sprawa nie została rozwikłana, a ślad po Iwonie Wieczorek zaginął. Nie udało się odnaleźć kobiety, ani żadnych śladów, które mogłyby naprowadzić na to, co się stało.

Jak informuje portal Super Express, niebawem jednak cała sprawa może wejść na nowe tory. Okazuje się bowiem, że znany detektyw – Krzysztof Rutkowski postanowił odnowić poszukiwania zaginionej kobiety.

Detektyw przekazał bowiem, że plaży w Jelitkowie, jednej z dzielnic Gdańska odnaleziono damskie rajstopy, a także damską koszulę zapakowaną w worek. Dodatkowo odnalezione zostały dwa noże, które prawdopodobnie mają na sobie ślady krwi oraz foliowe rękawiczki.

Nowe fakty?

- Trudno teraz cokolwiek powiedzieć na temat znalezionych przedmiotów. Czekamy na przyjazd policji, żeby móc kontynuować pracę na tym terenie, aby nikt nie zarzucił nam, że działamy bezprawnie – oznajmił Krzysztof Rutkowski w rozmowie z Super Expressem.

Wszystkie znalezione rzeczy mają zostać dokładnie przebadane przez ekspertów. Czy znalezione przedmioty rzucą totalnie nowe światło na całą sprawę i wreszcie tajemnicze zaginięcie zostanie wyjaśnione? Nie pozostaje nam nic innego jak śledzić doniesienia z czynności podejmowanych przez Krzysztofa Rutkowskiego oraz jego ekipę.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: NIESAMOWITY NOWORODEK PRZYSZEDŁ NA ŚWIAT! PERSONEL MEDYCZNY ORAZ RODZICE BYLI ZASKOCZENI ROZMIARAMI MALUCHA

O tym się mówi w Polsce: EMERYCI MAJĄ NADZIEJĘ NA ZNACZNIE WYŻSZE EMERYTURY. CZY POLSKI ŁAD FAKTYCZNIE POPRAWI SYTUACJĘ MATERIALNĄ SENIORÓW

O tym się mówi na świecie: RELACJE KSIĘCIA KAROLA Z SYNEM POPSUŁY SIĘ NA DOBRE? PODDANI DOKONALI ZASKAKUJĄCEGO ODKRYCIA NA NAGRANIU Z NASTĘPCĄ TRONU! CHODZI O ZDJĘCIA HARRY’EGO

Z życia gwiazd: JEST DECYZJA O UDZIALE RAFAŁA BRZOZOWSKIEGO W EUROWIZJI. CZY POLSKA WEŹMIE UDZIAŁ W KONKURSIE