Od kilku lat w naszym kraju obowiązuje zakaz handlu w niedzielę, wyjątkiem jest tylko kilka niedziel w roku. Jednak z roku na rok, liczba niedziel handlowych jest coraz mniejsza.

To zaskakujące, jak wygląda rozkład niedziel handlowych w 2021 roku

Podział na niedziele handlowe i niehandlowe od samego początku wejścia w życie kilka lat temu wzbudził niemałe zamieszanie i oburzenie ze strony tysięcy Polaków.

W minionym, 2020 roku możliwości zrobienia zakupów w niedzielę było zaledwie siedem. Okazuje się, że w bieżącym roku okazji do zrobienia niedzielnych zakupów nie będzie więcej.

Sklep/Youtube @WFSB

Warto także zaznaczyć, że najbliższa niedziela nie jest niedzielą handlową. Sklepy będą więc zamknięte. W wyjątkowych przypadkach na zakupy możemy udać się do Żabki, która również świadczy usługi pocztowe, lub na stację benzynową.

Wykaz niedziel handlowych w roku 2021

W roku 2021 mamy siedem niedziel handlowych, czyli tyle samo, ile w roku poprzednim. Cztery z nich mamy już za sobą – ostatnia 25 kwietnia 2021.

Na kolejną okazję do niedzielnych zakupów musimy poczekać jeszcze kilka tygodni. Dopiero 27 czerwca będziemy mieli taką możliwość.

Sklep/ YouTube @Katowice Oficjalny kanał

Ponadto w drugiej połowie 2021 roku Polacy zrobią zakupy w ostatnią niedzielę sierpnia (29 sierpnia 2021) oraz dwie kolejne niedziele poprzedzające Boże Narodzenie (12 i 19 grudnia 2021)

Warto zatem zaplanować zakupy w ciągu tygodnia, aby w niedzielny poranek nie być zaskoczonym faktem, że lodówka jest pusta, a zrobienie zakupów jest niemożliwe.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO