Ta kobieta jest poszukiwana przez policję w naszym kraju. Może bć bardzo groźna!

Poszukiwania trwają

Jak podaje portal o2.pl, poszukiwana kobieta to Renata Łuszczykiewicz. Jak się okazuje kobieta ma na swoim koncie wiele przestępstw, których dopuściła się poprzez działalność internetową.

Obecnie policja w całym kraju stara się zlokalizować miejsce, w którym przebywa poszukiwana. Nie jest również wykluczone, że obecnie Renata Łuszczykiewicz wyjechała już z kraju. Z tego powodu międzynarodowe organy ścigania zostały już poinformowane o sprawie.

Do dziś kobieta poszukiwana jest poprzez 8 listów gończych. Co więcej, wydanych zostało także 65 zarządzeń, które miały pomóc w ustaleniu miejsca w jakim obecnie przebywa.

Źródło: o2.pl

Gdzie może obecnie przebywać kobieta?

Renata Łuszczykiewicz urodziła się w Staraszowie, 28 czerwca 1981 roku. Obecnie ma więc 39 lat.

Ostatni zgłoszony adres pod jakim zamieszkiwała Renata Łuszczykiewicz to Chmielnik, plac Targowy 31. Obecnie ślad po kobiecie zaginął.

Jeśli ktokolwiek wie, gdzie może przebywać kobieta lub też widział ją w ostatnich dniach proszony jest o zgłoszenie się w tej sprawie na policję. Każdy, kto przekaże jakiekolwiek informacje o możliwym miejscu przebywania poszukiwanej pozostanie oczywiście anonimowy.

Informacje na temat Renaty Łuszczykiewicz można zgłaszać telefonicznie za pośrednictwem alarmowego numeru 112 lub też pod numerem 42 802 34 25.

Pamiętajmy, że każda informacja jest na wagę złota! Jeśli więc widziałeś tę kobietę lub też podejrzewasz gdzie może przebywać, zgłoś to policji!

Przypomnij sobie o… PROFESOR SIMON MÓWI NA JAKIM ETAPIE EPIDEMII KORONAWIRUSA JEST POLSKA. JEGO SŁOWA NIE NAPAWAJĄ OPTYMIZMEM

Jak informował portal Życie: NIEPOKOJĄCE DANE DLA POLSKICH PACJENTÓW. NA NIEOCZEKIWANE ZJAWISKO W POLSKICH SZPITALACH ZWRÓCIŁ UWAGĘ JEDEN Z SENATORÓW

Portal Życie pisał również o… KIEDY SZKOŁY BĘDĄ OTWARTE DLA WSZYSTKICH UCZNIÓW? MINISTER EDUKACJI DARIUSZ PIONTKOWSKI ZABRAŁ GŁOS, PADŁY KONKRETNE DATY