Biedronka nieustannie zaskakuje swoich klientów nowymi promocjami. Jednak tym razem ceny naprawdę zaskoczą!

Niesamowite promocje!

Pogoda coraz bardziej się poprawia, a na horyzoncie długi weekend! Z tej okazji sieć sklepów Biedronka postanowiła uruchomić specjalne promocje!

Jak donosi portal Super Biznes, już w tym tygodniu ceny różnorodnych mięs w Biedronce miło nas zaskoczą.

Bardzo korzystnie wypadają ceny różnych produktów z mięsa drobiowego. Skrzydełka z kurczaka, przyprawione marynatą BBQ kupimy już za 1,29 za 100 gram. Natomiast filet z kurczaka w przyprawach sweet chili lemon kosztuje tylko 2,19 za 100 gam! W podobnej cenie możemy zaopatrzyć się także w udka z kurczaka, bowiem kosztują one tylko 1,79 za 100 gram!

Nie zabraknie również ofert dla fanów innych mięs. Karkówka zamarynowana w marynacie czosnkowo - ziołowej kosztuje zaledwie 2,29 za 100 gram, a cena za boczek grillowy wyniesie tylko 7,99 za opakowanie.

Ulubione kiełbaski również w promocji!

Nie zawiodą się także fani kiełbasek na grilla. Jeśli jesteś posiadaczem karty Moja Biedronka to za kiełbasę śląską zapłacisz tylko 4,99 zł, jeśli kupisz dwa opakowania. W podobnej ofercie znajduje się kaszanka wieprzowa, bowiem kosztuje tylko 2,99 przy zakupie dwóch opakowań.

Co więcej, w promocji znajdziemy także kiełbaski z szynki białe oraz śląskie. Kosztują one tylko 9,99 złotego, a kiełbaski z kurczaka tylko 5,99 za opakowanie.

Natomiast uwielbiane przez Polaków kiełbaski zawijane na patyku również są w promocji i ich cena wynosi obecnie tylko 8.99 za opakowanie.

Nie ulega więc wątpliwości, że podczas przygotowań do weekendowego grilla warto wpaść na zakupy do Biedronki!

Może zainteresuje Cię to: MINIONA NIEDZIELA NIE NALEŻAŁA DO SPOKOJNYCH. CZY DZIŚ ISTNIEJE SZANSA NA POPRAWĘ POGODY? GDZIE BĘDZIE BURZA

Polecamy także: GDAŃSK: MIASTO SZYKUJE SIĘ DO SEZONU KĄPIELOWEGO. JAKICH ZASAD BEZPIECZEŃSTWA MOŻEMY OCZEKIWAĆ?

Portal "Życie" informował o: NOWE ZALECENIA DOTYCZĄCE PRZYJĘĆ RODZINNYCH. JAK ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ WESELA I INNE UROCZYSTOŚCI W NAJBLIŻSZYM CZASIE