Jak doskonale pamiętamy, tuż po śmierci Krzysztofa Krawczyka, reporterzy programu „Uwaga” zainteresowali się losem syna muzyka. Jak się okazuje, Krzysztof Krawczyk Junior nie ma łatwego życia.

Mężczyzna wyjaśnił całą sprawę

W reportażu przygotowanym przez stację TVN przedstawiono trudną codzienność z jaką musi zmagać się mężczyzna. Syn muzyka cierpi na padaczkę, z którą zmaga się od końca lat 80., kiedy to uczestniczył w poważnym wypadku. Co więcej, Krzysztof Krawczyk Junior nie posiada własnego mieszkania, nie może pracować, a jego jedynym źródłem dochodów jest renta inwalidzka.

Co więcej, od czasu śmierci swojego ojca, Krzysztof Krawczyk Junior walczy w sądzie o prawo do spadku. Wdowa po Krzysztofie Krawczyku – Ewa Krawczyk, a także menadżer Andrzej Kosmala twierdzą, że chcą porozumieć się z synem muzyka. Innego zdania jest jednak sam Krzysztof Krawczyk Junior.

Jak podaje portal Wirtualna Polska, niedawno okazało się, że Krzysztof Krawczyk pozostawił po sobie dwa, a nie jak twierdzono do tej pory jeden testament. Co więcej, syn muzyka twierdzi, że ojciec zawsze zaznaczał, że cały swój majątek podzieli między niego, swoją żonę i brata.

Czy otrzyma należny mu spadek?

Krzysztof Krawczyk Junior zaznaczył także, że mimo docierających zewsząd plotek, jego ojciec nie kupił mu mieszkania, a sam mężczyzna musi mieszkać w jednym mieszkaniu z bratem swojego ojca, który niejednokrotnie był wobec niego agresywny i nadużywał alkoholu.

Jak dodał syn zmarłego muzyka, nie ma on praw do tantiem jednak stara się je uzyskać. Dodatkowo zaznacza, że nie chce, aby Ewa Krawczyk utrzymywała go, a żąda jedynie należnego mu spadku po ojcu.

- Nie mogę pracować i nie chcę pieniędzy od wdowy. Chcę tylko to, co prawnie mi się należy po tacie. Mam nadzieję, że rozstrzygnie to ostatecznie sąd. Nie wiem kiedy, ale najbliższa rozprawa dotycząca testamentu planowana jest na 20 września - zaznaczył Krzysztof Krawczyk Junior.

Jak informował portal "Życie Polska": WAŻNE INFORMACJE DLA MILIONÓW POLAKÓW. MINISTER FINALNIE UJAWNIŁ, KIEDY I W JAKICH REGIONACH ZOSTANĄ WDROŻONE NOWE OBOSTRZENIA. CZWARTA FALA WKRÓTCE

Przypomnij sobie: BOHATERKA „ŚLUBU OD PIERWSZEGO WEJRZENIA” PRZYJĘŁA OŚWIADCZYNY UKOCHANEGO. AGATA POKAZAŁA PIERŚCIONEK I NARZECZONEGO. PRZEŻYWA TERAZ NIESAMOWITY CZAS

Portal "Życie Polska" pisał również: DONALD TUSK I RAFAŁA TRZASKOWSKI MAJĄ POMYSŁ NA PODZIAŁ WŁADZY MIĘDZY SOBĄ? OGÓLNOPOLSKIE MEDIA DOTARŁY DO NIEOFICJALNYCH SZCZEGÓŁÓW. BĘDZIE GORĄCO

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: W TRAKCIE REMONTU ZABYTKOWEGO KOŚCIOŁA DOKONANO NIESAMOWITEGO ODKRYCIA. ROBOTNICY ONIEMIELI NA NIEZWYKŁY WIDOK. CHODZI O MALOWIDŁA ZE ŚREDNIOWIECZA