Anita Włodarczyk osiągnęła niesamowity sukces. Już trzeci raz odebrała złoty olimpijski medal w rzucie młotem! Z tej okazji Rafał Trzaskowski natychmiast pospieszył z gratulacjami. Nie spodziewał się jednak takiego odzewu!

Mocne słowa w stronę polityka!

Jak podaje portal Super Express, tuż po zdobyciu przez Anitę Włodarczyk złotego medalu, Rafał Trzaskowski złożył jej gratulacje. Na swoim profilu na Facebooku prezydent Warszawy zamieścił gratulacje i dodał zdjęcie Anity Włodarczyk, podczas treningów, które odbywały się na stadionie znajdującym się na Pradze – Południe. Pod postem natychmiast pojawiły się wymowne komentarze.

Internauci zaczęli wypominać Rafałowi Trzaskowskiemu, że obiekt na którym trenowała Anita Włodarczyk od wielu lat jest ruiną i już dawno miał być wyremontowany. Na stan stadiony skarżyła się sama sportsmenka. Finalnie z tego powodu postanowiła przenieść swoje treningi do Katowic.

Rafał Trzaskowski nie pozostawił sprawy bez wyjaśnienia!

Jak się okazuje, odzew w komentarzach był tak duży, że w obronie Rafała Trzaskowskiego stanęła sama Hanna Gronkiewicz – Waltz, która zaznaczyła, że obecnie naprawiane są błędy popełnione przez jej poprzedników. Warto tutaj dodać, że remont obiektu trwa od około 20 lat.

Co więcej, na zarzuty internautów odpowiedział sam prezydent Warszawy i zaznaczył, że niebawem Skra zostanie w pełni wyremontowana i udostępniona dla Warszawiaków.

- Działamy. Przywracamy Skrę Warszawie, mieszkańcom i sportowcom. I nie zmieni tego żaden hejterski wpisik, artykulik, czy materiał w rządowej telewizji – brzmi fragment wpisu prezydenta Warszawy.

Jak informował portal "Życie Polska": TO NIE KONIEC KONFLIKTU POMIĘDZY SYNEM KRZYSZTOFA KRAWCZYKA, A RODZINĄ MUZYKA. JAK ZAKOŃCZY SIĘ CAŁA SPRAWA

Przypomnij sobie: BOHATERKA „ŚLUBU OD PIERWSZEGO WEJRZENIA” PRZYJĘŁA OŚWIADCZYNY UKOCHANEGO. AGATA POKAZAŁA PIERŚCIONEK I NARZECZONEGO. PRZEŻYWA TERAZ NIESAMOWITY CZAS

Portal "Życie Polska" pisał również: CESARSKIE CIĘCIE ZAKOŃCZYŁO SIĘ NIEPOMYŚLNIE DLA MATKI. SYNEK KOBIETY DO DZIŚ NIE MOŻE POGODZIĆ SIĘ Z TYM, CO SIĘ WYDARZYŁO

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: W TRAKCIE REMONTU ZABYTKOWEGO KOŚCIOŁA DOKONANO NIESAMOWITEGO ODKRYCIA. ROBOTNICY ONIEMIELI NA NIEZWYKŁY WIDOK. CHODZI O MALOWIDŁA ZE ŚREDNIOWIECZA