Okazuje się, że Zygmunt Chajzer potrafi dotrzymać danego słowa! Znany dziennikarz obiecał, że zabierze czwórkę dzieci na zagraniczne wakacje. Tak też zrobił!

Dotrzymał słowa!

Jak przypomina portal Super Express, Zygmunt Chajzer zaopiekował się czwórką dzieci, które dwa lata temu musiały pożegnać swoich ukochanych rodziców. Niestety, zmarli oni w wypadku, a dzieci zostały same.

11 – letnia Wiktora, 13 – letnia Zuzia oraz 15 – letni Kuba i 7 – letni Bartek znanego dziennikarza nazywają swoim wujkiem, a Zygmunt Chajzer robi co tylko może, aby umilić dzieciakom życie. Już jakiś czas temu obiecał im, że tegoroczne wakacje spędza za granicą i obietnicy dotrzymał!

Okazuje się bowiem, że cała czwórka pociech wraz z dziennikarzem wybrali się na wakacje do słonecznej Turcji! Dla dzieciaków to ogromne przeżycie, bowiem pierwszy raz leciały samolotem i mają okazję poznać nieco innej kultury.

Ogromna radość dla dzieci!

Sam Zygmunt Chajzer opublikował na swoim Instagramie zdjęcia z wakacji! Jak widać dzieciaki są pod wrażeniem, a uśmiechy nie schodzą im z twarzy!

– Opieka nad tymi dziećmi to dla mnie sama radość i przyjemność. Świetnie się czuję w ich towarzystwie. Ja finansowo trochę w tym uczestniczę, ale dzielimy się z babcią wydatkami. Dzieciaki są super. Planujemy również wakacje w Stegnie – dodał Zygmunt Chajzer podczas rozmowy z dziennikarzami Super Expressu.

Nie da się jednak ukryć, że nie wsparcie finansowe jest tutaj najważniejsze, a ogromna radość i wsparcie jaką znany dziennikarz daje dzieciakom, które znalazły się w ogromnej potrzebie. Nie ulega wątpliwości, że Zygmunt Chajzer ma ogromne serce!

Jak informował portal "Życie Polska": PREZYDENT WARSZAWY POGRATULOWAŁ SUKCESU ANICIE WŁODARCZYK! RAFAŁ TRZASKOWSKI NIE SPODZIEWAŁ SIĘ JEDNAK TAKIEJ REAKCJI INTERNAUTÓW

Przypomnij sobie: CESARSKIE CIĘCIE ZAKOŃCZYŁO SIĘ NIEPOMYŚLNIE DLA MATKI. SYNEK KOBIETY DO DZIŚ NIE MOŻE POGODZIĆ SIĘ Z TYM, CO SIĘ WYDARZYŁO

Portal "Życie Polska" pisał również: ROBERT LEWANDOWSKI W OGNIU KRYTYKI. TAKICH SŁÓW NIE OCZEKIWAŁ. CO SIĘ STAŁO

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: CZWARTA FALA PANDEMII KORONAWIRUSA JEST NIEUKNIONA! CZY SZKOŁY W NASZYM KRAJU SĄ PRZYGOTOWANE NA NADCHODZĄCY WZROST ZAKAŻEŃ