Nie da się ukryć, że Monika Miller zawdzięcza swoją obecną popularność programowi „Taniec z gwiazdami”. Wnuczka znanego polityka wystąpiła w popularnym show u boku Jana Klimenta. Para nie wystąpiła jednak w finale, ale mimo tego zajęła piąte miejsce!

Młoda gwiazda rozwija swoja karierę!

Tuż po zakończeniu nagrań do „Tańca z gwiazdami” kariera Moniki Miller przeżyła prawdziwy rozkwit. Kobieta nagrała nowe piosenki, a dodatkowo dostała także propozycję gry w serialu „Gliniarze”.

Co więcej, od dłuższego czasu Monika Miller nieustannie obecna jest w mediach społecznościowych. Młoda kobieta z zaangażowaniem prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie publikuje kadry ze swojego codziennego życia, a także odważnie wyraża swoje poglądy.

Jak podaje portal Jastrząb Post, ostatnio opublikowała zdjęcie ze swojego nowego mieszkania! Okazuje się, że obecnie w nowym gniazdku wnuczki znanego polityka trwa gruntowny remont. Co więcej, pod zdjęciem Monika Miller zamieściła post, w którym zwróciła się do swoich obserwatorów, aby nigdy nie przestawali wierzyć w swoje możliwości i spełniali swoje marzenia!

Gwiazda zabrała głos i odpowiedziała na plotki!

- Odebrałam niedawno klucze do swojego własnego mieszkania. Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa i powiem tylko tyle: Walczcie o siebie i spełniajcie marzenia. Nie bójcie się podejmować trudnych decyzji, jeśli widzicie w nich sens – napisała Monika Miller.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wielu internautów gratulowało Monice Miller sukcesu, jednak pojawiły się także sceptyczne głosy. Niektórzy uważają bowiem, że gwiazda otrzymała mieszkanie w prezencie. Monika Miller natychmiast postanowiła zdementować takie plotki i wyznała, że na mieszkanie wydała ciężko zarobione przez siebie pieniądze!

Jak informował portal "Życie Polska": KOLEJNY SUKCES POLAKÓW PODCZAS IGRZYSK OLIMPIJSKICH W TOKIO! GRATULACJE ZŁOŻYŁ PREZYDENT ANDRZEJ DUDA

Przypomnij sobie: OLIWIA BIENIUK WCHODZI W DOROSŁOŚĆ I SIĘ USAMODZIELNIA. CÓRKA ANNY PRZYBYLSKIEJ SIĘ PRZEPROWADZIŁA. GDZIE ZAMIESZKUJE I CZY PIERWSZA NOC BYŁA TRUDNA

Portal "Życie Polska" pisał również: CO TAK NAPRAWDĘ WYDARZYŁO SIĘ W KATOWICACH I DLACZEGO MŁODA KOBIETA ZNALAZŁA SIĘ POD KOŁAMI AUTOBUSU? ŚWIADEK ZDARZENIA ZABRAŁ GŁOS NA TEN TEMAT

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: 19-LATKA WPADŁA POD AUTOBUS I OSIEROCIŁA DWOJE DZIECI. MALUCHY ZOSTAŁY BEZ MAMY, A INTERNAUCI SĄ BEZLITOŚNI. POD ADRESEM DZIEWCZYNY PADAJĄ ZŁE SŁOWA