Jak podaje portal Goniec, prezydent Andrzej Duda pogratulował Annie Puławskiej i Karolinie Nai, które podczas kajakarskich regat zdobyły srebrny medal. Jak zauważyło wiele osób, tym razem Andrzej Duda nie odwlekał gratulacji w nieskończoność!

Kolejny medal dla naszych reprezentantek!

Warto przypomnieć, że nasze medalistki Karolina Naja oraz Anna Puławska zdobyły srebrny medal podczas zmagań kajakarskich na dystansie 500 metrów w kategorii K2! Szybsze od naszych zawodniczek były tylko rywalki z Nowej Zelandii! Jesteśmy niesamowicie dumni z sukcesu naszych reprezentantek!

Jak doskonale pamiętamy, kiedy nasze wioślarki zdobyły srebrny medal, prezydent Andrzej Duda nieco zwlekał ze złożeniem oficjalnych gratulacji. Jednak tym razem, na profilu prezydenta na Twitterze słowa uznania ukazały się bardzo szybko!

Prezydent szybko opublikował gratulacje!

- Brawo! Gratulacje! Karolina Naja i Anna Puławska podtrzymały kapitalną passę polskiej kajakarskiej dwójki kobiet na igrzyskach olimpijskich i zdobyły srebrny medal. DZIĘKUJEMY! – brzmi post opublikowany na profilu prezydenta Andrzeja Dudy.

Czy zatem ostatnia krytyka skierowana przez internautów w stronę prezydenta dała nieco do myślenia i z tego powodu, tym razem Andrzej Duda postanowił szybko pogratulować naszym zawodniczkom?

Jak informował portal "Życie Polska": POLACY MUSZĄ SIĘ MIEĆ NA BACZNOŚCI! NIEMAL NA KAŻDYM KROKU CZYHA NA NAS NIEBEZPIECZEŃSTWO O NIEWIELKICH ROZMIARACH. W POLSCE PANUJE INWAZJA KLESZCZY

Przypomnij sobie: OLIWIA BIENIUK WCHODZI W DOROSŁOŚĆ I SIĘ USAMODZIELNIA. CÓRKA ANNY PRZYBYLSKIEJ SIĘ PRZEPROWADZIŁA. GDZIE ZAMIESZKUJE I CZY PIERWSZA NOC BYŁA TRUDNA

Portal "Życie Polska" pisał również: PROWADZĄCY „DZIEŃ DOBRY TVN” ZNOWU ZALICZYŁ WPADKĘ NA ŻYWO! CZY ANDRZEJ SOŁTYSIK NIE PRZYGOTOWAŁ SIĘ DO ROZMOWY Z GOŚĆMI? NIEZRĘCZNA CISZA W STUDIU

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: 19-LATKA WPADŁA POD AUTOBUS I OSIEROCIŁA DWOJE DZIECI. MALUCHY ZOSTAŁY BEZ MAMY, A INTERNAUCI SĄ BEZLITOŚNI. POD ADRESEM DZIEWCZYNY PADAJĄ ZŁE SŁOWA