Prezydent Donald Trump w piątek, 25 grudnia, podał dalej na twitterze post portalu "Breitbart News", w którym zauważono, że amerykańskie magazyny modowe ani razu nie umieściły najbardziej eleganckiej kobiety w Ameryce, Melanii na okładce.

Dyskryminacja na rzecz "elitarnych snobów"?

Para prezydencka Donald i Melania Trump nie mają ostatnimi czasy łatwiego życia w odniesieniu do prasowych doniesień. 25 grudnia, w piątek na twitterowym koncie Donalda Trumpa pojawił się twitt udostępniony ze strony portalu "Breitbart News". Czy prezydent ma żal do magazynów modowych o to, że jego piękna i lelgancka żona nie pojawiła się przez ostatnie cztery lata na ich okładkach?

Jak zauważył magazyn, Melania Trump dumnie kroczyła obok prezydenta Trumpa, gdy udali się do swojego kurortu Mar-a-Lago na Boże Narodzenie. Miała na nogach parę czarnych skórzanych butów z cholewką sięgającą uda, marki Eleonor Alta od Christiana Louboutina. To nie mogło umknąć uwadze mediów, ani żadna inna stylizacja pierwszej damy. Mimo to, według doniesień prasowych, Melania ani razu nie pojawiła się na okładkach znaczących w świecie mody magazynów.

Jak zauważył Business Insider , zwolennicy prezydenta często twierdzą, że brak okładek magazynów Melanii Trump jest dowodem lewicowych uprzedzeń w magazynach modowych.

Na początku tego roku aktor i zwolennik Trumpa, James Woods, napisał na Twitterze: „Jeśli potrzebujesz dalszych dowodów na bezwstydną stronniczość liberalnych mediów głównego nurtu, najpiękniejsza Pierwsza Dama w historii Ameryki nigdy nie pojawiła się na okładkach najważniejszych magazynów w naszym kraju”.

O tym się mówi: Od soboty 15 sierpnia czekają nas nowe obostrzenia. Czy one też będą miały wpływ na funkcjonowanie placówek medycznych

Zerknij: Ania Bardowska ma męża Bohatera. Grzegorz uratował człowieka. Co się stało