Jak podaje portal "Fabiosa", Christopher Hopkins nigdy nie zawodzi. Przeprowadzane przez niego metamorfozy zaskakują i zachwycają za każdym razem. Tym razem jednak przeszedł samego siebie. Przeprowadzona przez niego metamorfoza sprawiła, że mąż nie był w stanie rozpoznać własnej żony! Z wrażenia opadła mu szczęka!

Mąż nie mógł rozpoznać żony po przeprowadzonej metamorfozie

Tamron zdecydowała się przejść transformację. Nie chciała być już dłużej szarą myszką. Bez obaw oddała się w ręce Christophera Hopkinsa, pozwalając mu zrobić absolutnie wszystko, co konieczne, żeby swoim wyglądem mogła zachwycić męża.

Mąż Tamron/ YouTube @Makeoverguy
Mąż Tamron/ YouTube @Makeoverguy

I tym razem Christopher odniósł spektakularny sukces, czego najlepszym dowodem jest fakt, że mąż Tamron nie mógł jej rozpoznać! "W życiu nie powiedziałbym, że to jesteś ty!" - stwierdził widząc efekty pracy wyjątkowego stylisty. A potem dodał "nie mogę oderwać od ciebie wzroku".

Odmieniona Tamron miała teraz krótsze włosy w pięknym odcieniu blondu i idealnie dobrany makijaż, który sprawił, że jej twarz wyglądała promiennie i aż o dwie dekady młodziej. Fani Christophera byli pod ogromnym wrażeniem - tym razem jednak nie chodziło im tylko o metamorfozę.

Internauci nie mogli wyjść z podziwu dla męża Tamron i jego reakcji na odmienioną żonę. Jedna z komentatorek stwierdziła, że Tamron jest prawdziwą szczęściarą. Inna zapytała "dlaczego nie może być na świecie więcej takich świetnych facetów?".

A jak wam podoba się nowa odsłona Tamron?

To też może cię zainteresować:

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:

O tym się mówi: