Jak podaje "Lelum", ludzie podchodzili do niej i pytali, czy przypadkiem nie jest celebrytką.

Lubiła przykuwać spojrzenia mężczyzn

YT

Miała implanty, przedłużanie włosów, przedłużanie rzęs, botox, wypełniacze ust i godzinami codziennie nakładała makijaż. Powiedziała ekipie Orpah, że „robi to” od ponad 20 lat.

YT

Ale choć Dawn uwielbiała tę uwagę, złamało jej serce, widząc, jak jej wygląd wpłynął na jej dwoje nastolatków. Dawn powiedziała, że ​​jej dzieci od wielu lat były upokorzone, odkrywając stroje, warstwy makijażu i rozjaśnione blond włosy. Nadszedł czas na bardziej naturalny wygląd.

YT

Znany stylista Carson Lee Kressley poleciał na spotkanie w Albercie w Kanadzie w celu transformacji, po czym zabrał Dawn do Chicago, aby ujawnić jej nowy wygląd na scenie Oprah.

YT

Down wspomina o tym, jaka była jako dziewczynka... To są dla niej trudne wspomnienia.

YT

Zawsze jest we mnie ta mała dziewczynka, która ma nadwagę. I zawsze myślałem, że gdybym miała długie włosy, będą patrzeć na włosy i nie będą patrzeć na mnie.

Ludzie na pewno będą patrzeć na Dawn, ale zobaczą jej prawdziwe piękno. Spójrz na naturalne piękno ukryte tuż pod powierzchnią!

YT


YouTube/OWN

O tym pisaliśmy: Ile kosztuje utrzymywanie dziecka od urodzenia do osiemnastki? Ktoś to obliczył i przewrócił się z wrażenia

Całkiem ciekawe doniesienia: Światowa Organizacja Zdrowia zmienia zdanie w sprawie obowiązku noszenia maseczek ochronnych. To może być zaskoczeniem dla wielu