Joanna Przetakiewicz jest dyrektorką kreatywną La Manii. Nie ulega zatem wątpliwości, że gwiazda doskonale wie, jak powinna ubierać się kobieta. Nie można odmówić jej stylu i elegancji.

Co Joanna Przetakiewicz myśli o wyborach Agaty Dudy?

Kobieta najczęściej w swoich stylizacjach stawia na obcisłe spodnie oraz nieco luźniejsze marynarki. Co więcej, kobieta bardzo dobrze odnajduje się także ubierając niezwykle strojne suknie galowe. Co zatem sądzi o stylizacjach Agaty Dudy?

Agata Duda jest rozkochana w niezwykle prostych i skromnych stylizacjach. W doborze kreacji pomagają jej oczywiście doradcy, którzy przez ostatnie pięć lat doskonale poznali styl prezydentowej. Joanna Przetakiewicz zdradziła portalowi Plotek, co sądzi o jednej z ostatnich stylizacji Pierwszej Damy.

Niespodziewane słowa

- Sama stylizacja jest bardzo klasyczna i nie jest zła jak na pierwszą damę. Wolałabym, żeby ten toczek był zdecydowanie prostszy, ale w sumie tak: płaszcz jest bardzo ładny, to że ma białe coś pod spodem, czarną małą torebkę - ta stylizacja nie jest zła – wyznała gwiazda.

Co więcej, wielu stylistów zaleca, aby Pierwsza Dama zaczesywała włosy na bok. Joanna Przetakiewicz ma na ten temat zupełnie inne zdanie. Uważa bowiem, że Agata Duda najlepiej wygląda, kiedy zaczesze włosy do góry!

- Ja zdecydowanie wolę Panią Agatę Dudę we fryzurze ułożonej do góry - to wysmukla i daje efekt bycia wyższą, bycia taką majestatyczną – dodała Przetakiewicz.

To nie pierwsza pozytywna opinia na temat stylizacji Agaty Dudy. Nie ulega zatem wątpliwości, że Pierwsza Dama wie, w jaki sposób zachować klasykę i delikatność, a jednocześnie podkreślić kobiecość.

Zdjęcie zaczerpnięte ze strony plotek.pl

Jak informował portal „Życie”: FANI DŁUGO CZEKALI NA TĘ WIADOMOŚĆ. BARBARA KURDEJ - SZATAN WRESZCIE URODZIŁA. JAK WYGLĄDA DZIECKO GWIAZDY

Przypomnij sobie: OSZUST WPADŁ W RĘCE MUNDUROWYCH, TERAZ CZEKA GO POWAŻNA KARA. PRZEZ LATA OSZUKIWAŁ LUDZI TWIERDZĄC, ŻE JEST NOWYM JEZUSEM

Portal „Życie” pisał również: KATARZYNA CICHOPEK Z MĘŻEM WŁAŚNIE PODZIELILI SIĘ ZE ŚWIATEM RADOSNĄ NOWINĄ. W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH MAŁŻEŃSTWA POSYPAŁY SIĘ SZCZERE GRATULACJE