Pasma tracą elastyczność i sprężystość, dlatego eksperci radzą po czterdziestu latach porzucić długie włosy i zwrócić uwagę na krótkie i średnie fryzury. To dzięki takim fryzurom twoje włosy będą miały zadbany wygląd, a różnorodne fryzury nie tylko ukryją twoje niedociągnięcia, ale także pomogą uzyskać znacznie młodszy wygląd.

Dziś jedną z najmodniejszych fryzur dla kobiet w wieku 40-50 lat jest bob.

Dlaczego wybrać ten model?

Bob nadal jest odpowiednią opcją fryzury dla dojrzałych kobiet, chociaż coraz częściej można zobaczyć tę fryzurę u młodych kobiet. Ta fryzura odmładza rysy twarzy i dodaje jej świeżości. Świetna opcja, aby pozostać w trendzie, a dzięki niej łatwo jest stworzyć dowolny elegancki obraz. To fasola dodaje blasku i werwy.

Ta fryzura może być używana zarówno na grubych, jak i cienkich pasmach, jest absolutnie wszechstronna i pasuje do każdej twarzy.

Możesz także zwrócić uwagę na wersję stopniowaną, która doda objętości Twoim włosom. To nowoczesna fryzura, która odmładza i nadaje włosom zdrowy wygląd. Kaskadę można układać na różne sposoby każdego dnia, więc szybko Ci to nie spowszednieje.

W dodatku tego typu fryzura jest bardzo kobieca i seksowna. Stopniowany bob można wykonać zarówno dla długich, jak i średnich włosów, najważniejsze jest to, żeby mistrz postępował zgodnie z techniką, a przejścia były płynne.

Bob z grzywką

Ta fryzura pomoże poprawić każdy rodzaj twarzy i osiągnąć większą wyrazistość.

Najważniejsze jest to, że ta fryzura jest odpowiednia dla różnych typów włosów i struktur, ale lepiej wybrać styl indywidualnie dla własnego typu.

Bob zasługuje na twoją uwagę, nie bez powodu ta fryzura od dawna nie straciła na popularności.

Jak informował portal "Życie": LARA GESSLER PO RAZ KOLEJNY ZACHWYCIŁA NAJNOWSZYM ZDJĘCIEM CÓRKI. FOTOGRAFIA PODBIJA SIEĆ, WSZYSCY ZASTANAWIAJĄ SIĘ, DO KOGO PODOBNA JEST MAŁA NENA

Przypomnij sobie: WAŻNA INFORMACJA DLA RODZICÓW, CZAS ZOSTAŁ DO KOŃCA LISTOPADA. POTEM BĘDZIE ZA PÓŹNO I DODATKOWE 300 ZŁOTYCH PRZEPADNIE, TRZEBA SIĘ SPIESZYĆ

Portal "Życie" pisał również: SYNEK MAJDANÓW PO PROSTU ZACHWYCA. RADOSŁAW MAJDAN JEST ZAKOCHANY W MAŁYM HENIU, ZNÓW POCHWALIŁ SIĘ ZDJĘCIAMI MALUSZKA, WYGLĄDA JAK MAŁY BIAŁY MIŚ