Życie Pierwszej Damy nie jest usłane różami, Mimo, że odgrywa tylko drugoplanową rolę u boku swojego męża to nieustannie jest kontrolowana przez media.

Sekret Agaty Dudy

Agata Duda jest żoną Andrzeja Dudy od 1994 roku. Nie ulega też wątpliwości, że jest dla swojego męża ogromnym wsparciem podczas całej jego prezydentury.

Mimo, że Agata Duda niechętnie zabiera głos na temat polityki, nieustannie jest obserwowana przez media. Jak się jednak okazuje, Pierwsza Dama RP nie musi się tego obawiać.

Jak donosi portal Lelum.pl, jeden z projektantów mody - Daniel Jacob Dali zabrał głos na temat stylizacji, jakie wybierają żony kandydatów na prezydenta RP. W swoim zestawieniu, którym podzielił się z portalem se.pl skomentował także wygląd obecnej Pierwszej Damy.

Co ciekawe, według znanego projektanta to właśnie Agata Duda wypada najlepiej, jeśli chodzi o to, jakie kreacje wybiera dla siebie. Projektant zwrócił uwagę na to, że Agata Duda zawsze trafia swoim ubiorem w obowiązujące obecnie trendy, a dodatkowo podczas każdego wystąpienia jest ubrana bardzo elegancko.

Jedyne zastrzeżenie, jakie wystosował Daniel Jacob Dali odnosiło się do fryzury Pierwszej Damy. Projektant twierdził, że niezmienna od kilku lat stylizacja włosów jest po prostu opatrzona i warto byłoby wnieść coś nowego w tym aspekcie.

Jak wypadają pozostałe panie?

Sławny projektant zabrał także głos na temat żon pozostałych kandydatów na stanowisko Prezydenta RP. Jak się okazuje, ma on im wiele do zarzucenia.

Instagram: szymon.holownia

Daniel Jacob Dali twierdzi, że Karolina Bosak nie ma totalnie gustu, tak samo jak Małgorzata Trzaskowska. Według projektanta obie panie powinny skorzystać z pomocy prywatnego stylisty. Nie najlepiej jest także w przypadku Urszuli Hołowni, która bardziej od salonowej elegancji lubi luźny styl i wygodę.

Źródło: wprost.pl

Polecamy także: BARBARA KURDEJ-SZATAN JUŻ NIE MOŻE DOCZEKAĆ SIĘ PRZYJŚCIA NA ŚWIAT SWOJEGO DZIECKA. PRZYSZŁA MAMA PODZIELIŁA SIĘ Z FANAMI SWOIMI PRZYGOTOWANIAMI

Może zainteresuje Cię to: DZIESIĄTE URODZINY HENREGO, ZOBACZ JAK WYGLĄDAŁO PRZYJĘCIE URODZINOWE SYNA ALICJI BACHLEDY-CURUŚ I COLINA FARRELLA

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: CÓRKA IZABELLI SCORUPCO WYGLĄDA OLŚNIEWAJĄCO. ODZIEDZICZYŁA URODĘ PO SŁAWNEJ MAMIE