Nie ulega wątpliwości, że Katarzyna Tusk ma bardzo odmienne poglądy polityczne od Kingi Dudy. Jednak okazuje się, że mimo różnic, między kobietami jest coś, co je łączy. Co to takiego?

Co łączy Kingę Dudę i Katarzynę Tusk?

Na wczorajszych wyborach prezydenckich nie mogło zabraknąć polityków. U ich boku głosowali natomiast najbliżsi. Wczoraj w lokalach wyborczych pojawił się prezydent Andrzej Duda wraz z żoną oraz córką. W wyborach wziął udział także Donald Tusk wraz ze swoją rodziną.

Jak informuje portal Fakt.pl, Ewa Rubasińska - Ianiro, stylistka gwiazd zwróciła uwagę na to, jakie stylizacje wybrały wczoraj córki polityków. Jak się okazuje, Kinga Duda i Katarzyna Tusk mają podobny styl.

- Kasia Tusk jak zwykle pokazała klasę. Nie ma zaskoczenia, że ubrała się stosownie do okazji, w swoich ulubionych kolorach ziemi. I tak jak Kinga Duda ma na sobie dwurzędową, kopertową sukienkę, która jest bardzo mocnym trendem tego sezonu. Do tego cała Kasia jak i jej rodzice, mają na sobie maseczki ochronne pod kolor stylizacji, widać, że jest to bardzo przemyślany zabieg. Nie chcieli, żeby jakikolwiek element ich wyglądu odstawał od reszty - zauważyła stylistka.

Źródło: fakt.pl

Niebanalny styl kobiet

Jak więc widać, obie kobiety interesują się modą i doskonale wiedzą jaką stylizację dobrać, aby wyglądać najbardziej korzystnie. Co więcej, obie kobiety postawiły nawet na podobną kolorystykę.

Katarzyna Tusk bardzo dobrze zna się na modzie. Córka Donalda Tuska ma nawet własną markę odzieżową. Jednak jak widzimy, Kinga Duda również doskonale radzi sobie na modowej arenie.

Wygląda więc na to, że mimo odległych poglądów politycznych, obie kobiety mają bardzo podobne zainteresowania, a co więcej dobrze wiedzą, w jaki sposób podkreślić swoje kobiece wdzięki.

Źródło: kobieta.wp.pl

Jak informował portal "Życie": ANNA MUCHA DAŁA W KOŚĆ WŁAŚCICIELOWI RESTAURACJI. AKTORKA POKAZAŁA, CO POTRAFI, NAGRANIE TRAFIŁO DO INTERNETU

Przypomnij sobie: BYŁY MĄŻ MARTY KACZYŃSKIEJ PIERWSZY RAZ OD DAWNA ZABRAŁ GŁOS PUBLICZNIE. NIE PRZEBIERA W SŁOWACH, TO NAPRAWDĘ MOCNE

Portal "Życie" pisał również: WIELKA CEREMONIA SZYKUJE SIĘ U MAJDANÓW. MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN ZDRADZA SZCZEGÓŁY, MAŁY HENIO GWIAZDĄ WIECZORU