Jak informuje portal "Fabiosa", stylista Christopher Hopkins zdobył światową sławę dzięki spektakularnym metamorfozom, jakie przeprowadza u kobiet. Każdy filmik z kolejnej przemiany zyskuje rzeszę wielbiciel na całym świecie. Czasem metamorfozy są tak spektakularne, że trudno rozpoznać kobiety przed i po nich. Wystarczy zmiana fryzury i odpowiedni makijaż, żeby kobiety wyglądały młodziej.

Metamorfoza a poczucie własnej wartości

Psycholog Elaine Slater wyjaśniła, dlaczego zmiana fryzury, czy makijażu i wywoływana nimi metamorfoza wzbudza tak wiele emocji. Każdy z nas chce czuć się atrakcyjnie. To, czy postrzegamy się jako atrakcyjnych, realnie wpływa na poczucie własnej wartości oraz naszą pewność siebie.

Osoby, które dokonują metamorfozy zakochują się ponownie w swoim wyglądzie, odkrywając swoją pewność siebie. Dla wielu z nich jest to moment, kiedy ponownie odzyskują kontrolę nad swoim życiem bądź nad jego poszczególnymi aspektami. Tak było w przypadku Rebecci.

Spektakularna przemiana Rebecci

51-letnia Rebecca była gotowa na dokonanie zmian w swoim dotychczasowym życiu. Zaczęła od zgubienia kilku nadprogramowych kilogramów. Później przyszedł szas na kolejne zmiany w wyglądzie. Nie ma lepszego sposobu na metamorfozę niż ta dokonana przez Christophera Hopkinsa.

Rebecca miała matowe brązowe włosy, sięgające nieco poniżej uszu. Z zamieszczonego w sieci filmiku wynika, że kobieta nie czuła się dobrze z tym, jak wyglądała. Brakowało jej pewności siebie. Na szczęście wystarczyły niewielkie zmiany, żeby Rebecca stała się zupełnie odmieniona.

Po metamorfozie włosy Rebecci stały się krótsze, a ich kolor żywszy. Makijaż rozświetlił jej zmęczoną i pozbawioną blasku twarz. Przemiana odjęła jej dwie dekady. I wystarczyło do tego tylko zmienić uczesenia i dobrać odpowiedni makijaż!

Jak podoba się wam przemiana Rebecci?