Jak podaje portal "Fabiosa", 70-letnia Denise z Anglii postanowiła zmienić coś w swoim wyglądzie. I właśnie dlatego zdecydowała się na podróż do Stanów Zjednoczonych, żeby przejść spektakularną metamorfozę pod okiem Christophera Hopkinsa. Widząc efekt nie da się ukryć, że było warto.

Metamorfoza 70-letniej Denise

Denise przyznała, że już lata temu przestała chodzić do fryzjerów, bo miała dość ich narzekania, że z jej cienkimi włosami niewiele da się zrobić. Niezależnie od tego, co robiła z włosami pozostawały one proste.

Denis/ YouTube @Makeoverguy
Denis/ YouTube @Makeoverguy

Christopher Hopkins zdecydował się podjąć wyzwanie i zmierzyć się z opornymi włosami Denis. I tym razem stylista nie zawiódł, udowadniając, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Po przeprowadzonej przez niego metamorfozie, włosy Denis były obszerne i naprawdę robiły wrażenie.

Sama 70-letnia Denis nie mogła wyjść z podziwu, widząc własne odbicie w lustrze. Z miejsca zakochała się w swoim nowym wyglądzie. Odcień miodowego brązu, jaki nadał jej włosom Hopkins rozświetlił jej twarz, odejmując jej conajmniej 20 lat!

Także internauci nie kryją zachwytu nad przemianą Denis. Jeden z komoentujących swtierdził, że jest to najlepsza metamorfoza, jakiej dokonał Christopher Hopkins. Dodał również, że Hopkins i jego zespół są klasą sami dla siebie. Inna z komentujących stwierdziła, że Denis wygląda tak pięknie, że po prostu brakuje jej słów, żeby to opisać.

Metamorfozę Denis możecie zobaczyc na filmie poniżej.

Jak wam się podoba efekt pracy Hopkinsa?

To też może cię zainteresować:

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:

O tym się mówi: