Sieć sklepów Rossmann zdobyła w naszym kraju niesamowitą popularność i podbiła serca Polaków!

Wiele osób kupuje tylko w Rossmannie!

Rossmann jest jednym z najpopularniejszych sklepów kosmetycznych w każdym kraju. Nic jednak dziwnego, bowiem jego placówki możemy spotkać niemal na każdym kroku!

Co więcej, sieć ma mnóstwo pomysłów na to, jak skutecznie przyciągnąć do siebie klientów. Promocje pojawiają się u nich jedna po drugiej.

Dopiero niedawno zakończyła się jedna z ulubionych kosmetycznych promocji skierowanych dla Pań! Można było podczas niej uzyskać ogromny rabat na kolorowe kosmetyki do makijażu. Ogromny bowiem wynosił on aż 55%!

Jest to jedna z promocji sieci, która odbywa się regularnie co pewien czas. Jednak z powodu ostatniej pandemii jej termin został przesunięty i dopiero niedawno promocja dobiegła końca. Sieć ma już dla nas kolejną niespodziankę!

Niesamowita promocja!

Jak informuje portal Super Biznes, już od 1 czerwca w Rossmannie zapłacimy o wiele mniej za kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji ciała. Promocją, która wynosi aż 35% objęte są przede wszystkim szampony, olejki, maski do włosów oraz odżywki!

Co więcej, w ofercie sieci Rossmann nadal możemy znaleźć wiele promocji na markowe kosmetyki do makijażu. Różnorodnymi promocjami objęte są między innymi produkty firmy Tołpa, Yope, Eveline, Natura Siberica czy Mixa.

Nie zapominajmy także o promocji, która dotyczy serii Gold Lift Expert marki Eveline. Jeszcze do połowy bieżącego miesiąca na produkty z tej serii obowiązuje rabat 35%.

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: DOBRE RADY NASZYCH BABĆ I DZIADKÓW. TERAZ JUŻ WIEMY, ŻE WARTO BYŁO ICH SŁUCHAĆ

Jak informował portal Życie: TA HISTORIA TO PRZESTROGA DLA WIELU RODZICÓW. WYSTARCZYŁA CHWILA NIEUWAGI I MAMA STRACIŁA SWOJE DZIECKO NA ZAWSZE. CHŁOPIEC ZJADŁ OWOC I NAGLE ODSZEDŁ

Portal „Życie” pisał również: NASTOLETNIA MATKA BYŁA PRZEKONANA, ŻE JEJ DZIECKO NIE PRZEŻYŁO PORODU. TO, CO STAŁO SIĘ 69 LAT PÓŹNIEJ TO PRAWDZIWY CUD