Proces wybierania idealnej kreacji na świąteczne spotkanie z bliskimi lub sylwestrową noc jest bardzo istotny dla większości kobiet. Jednak nie można zapominać o stosownych dodatkach oraz odpowiednim manicure.

Nawet najpiękniejszy strój straci na urodzie, jeśli jego właścicielka nie będzie miała ładnych i zadbanych paznokci. Z pewnością w trakcie świątecznych imprez dobrze będzie wyglądał manicure dostosowany do okazji. A w temacie bożonarodzeniowo-sylwestrowych inspiracji użytkowniczki Instagrama mają wiele do powiedzenia.

Warto przejrzeć inspiracje, które wrzucają na swoje profile, aby wybrać coś dla siebie. Możliwych wariantów udekorowania paznokci w świątecznym nastroju jest bez liku. Każda z nas z pewnością znajdzie trend dla siebie.

Na wielu profilach dominują klasyczne motywy, czyli złote i srebrne kolory oraz brokat, gwiazdki czy perełki. Niemało jest też czerwonych paznokci, które wyglądają bardzo elegancko z różnego rodzaju połyskliwymi dodatkami.

Nie brakuje też paznokci ozdobionych w typowo świąteczne motywy. W wielu stylizacjach zobaczymy renifery, choinki, bombki czy prezenty. Warto zaszaleć i dodać do konkretnego wizerunku zabawę kolorem.

W ostatnim czasie popularne są też zdobienia wykonywane jedynie na jednym paznokciu lub na kilku wybranych. Dobry rezultat daje nałożenia ozdób na paznokcie pomalowane jedynie bezbarwnym lakierem. Można w ten sposób przykładowo ozdobić jedynie końcówki paznokci za pomocą złotego brokatu, co da efekt zanurzenia dłoni w złocie.

Przypomnij sobie o… MAGICZNY ŚWIAT W KOLEKCJACH BIŻUTERII. IDEALNY CZAS NA WYBÓR ŚWIĄTECZNEGO PREZENTU

Jak informował portal Życie: JEDYNY TAKI KOT NA ŚWIECIE. JAK WYGLĄDA NIETYPOWY MRUCZEK