Filmowi bohaterowie wkraczają w nasze codzienne życie i stają się jego nieodłącznym elementem. Spotykamy ich na każdym kroku, ich wizerunki widnieją na koszulkach, szkolnej wyprawce, kosmetykach i kubkach, Trudno jest odmówić małemu dziecku zakupu niewielkiego gadżetu z jego ulubieńcem, który tak zachęcająco wyciąga do niego ręce.

Poza tym, przecież kolega z ławki też ma podobny długopis czy okładkę na zeszyt ze swoim super hero.

Fascynacja magicznym światem

Okazuje się, że nie tylko maluchy mają skłonność do otaczania się filmowymi gadżetami. Nowa kolekcja Pandory przeznaczona jest dla wszystkich, których zafascynował świat Harrego Pottera.

Biżuteria stworzona przez Pandorę nawiązuje do głównych bohaterów i wątków, jakie znajdziemy w serii Harry Potter. Wisiorki, bransoletki, charmsy i inne ozdoby mogą teraz pokazać charakter osoby, która je nosi, a zasady jakimi się kieruje w życiu.

Harry, Hermiona i Ron w zaklętym kręgu

Kolekcja Pandory daje możliwość umieszczenia trójki przyjaciół w zaklętym kręgu charmsów. Twórcy pamiętali też o przesympatycznym Zgredku, którego równie znajdziemy w kolekcji. Rozgrywane przez uczniów Hogwartu mecze Quidditcha mogą stać się symbolem tego, co dla nas ważne.

Złoty Znicz jest kolejnym elementem zbioru biżuterii. Wykonano go ręcznie ze stopu Pandora Shine, a dodatkowo posiada skrzydełka, które poruszaja się w górę i w dół.

Jeśli utożsamiamy się z mądrym Krukonem, lojalnym Puchonem czy odważnym Gryfonem lub sprytnym Ślizgonem, w kolekcji znajdziemy odpowiednie dla siebie gadżety. Świat magii może otaczać nas w codziennym życiu i komunikować innym co jest dla nas w życiu najistotniejsze.

Jak informował portal Życie: Setki ton skażonego, polskiego mięsa drobiowego. Jest oficjalna informacja Agencji Bezpieczeństwa

Przypomnij sobie o: Weszły w życie nowe przepisy o ruchu drogowym. Od dziś kierowcy mają dodatkowe obowiązki

Portal Życie pisał również o: Gromada niedźwiedzi polarnych opanowała całą miejscowość. Mieszkańcy zostali uwięzieni we własnych domach