Jak przypomina portal "Pomponik", o Alicji Bachledzie-Curuś znów zrobiło się głośno, głównie za sprawą debiutu jej syna na czerwonym dywanie w trakcie oscarowej gali. Jesteście ciekawi, jak mieszka polska aktorka? Zobaczcie sami!

Tak mieszka Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś do niedawna mieszkała w domu, jaki wynajmował dla niej i ich syna Colin Farrell. W ubiegłym roku aktorka przeniosła się do nieco mnie imponującej, choć nadal robiącej wrażenie posiadłości.

W posiadłości Bachleda-Curuś ma do dyspozycji cztery sypialnie i trzy łazienki. Do tego okazały salon, w którym znajduje się kominek i dębowa podłoga. Za domem jest basen, z którego domownicy z pewnością chętnie korzystają.

"Super Express" donosi, że willa wyceniana jest na 3 miliony dolarów, ale Alicja Bachleda-Curuś nie jest jej właścicielką, a jedynie ją wynajmuje za 11 tysięcy dolarów miesięcznie, co w przeliczeniu na złotówki daje około 50 tysięcy.

Posiadłość zlokalizowana jest przy Bulwarze Zachodzącego Słońca, leżącym w centrum Hollywood. Z tarasu rozpościera się imponujący widok, z którym śmiało mogą konkurować wnętrza.

Luksus, klasyka i eleganacja

Wnętrza domu, w którym mieszka Alicja Bachleda-Curuś wspólnie z synem łączą w sobie nowoczesność z klasyką. Na sufitach można zobaczyć tu antyczne żyrandole, a na ścianach lustra w złotych ramach.

Z wygodnych kanap korzysta nie tylko sama Alicja Bachleda-Curuś i jej syn, ale także ukochana suczka aktorki. Dominują tu jasne kolory, które optycznie powiększają przestrzeń, podobnie jak wysokie okna, wpuszczające do wnętrz sporo światła.

Jak podobają się wam wnętrza, w których na co dzień mieszka Alicja Bachleda-Curuś?

To też może cię zainteresować: Fani Dawida Kubackiego zdobyli się na wyjątkowy gest względem żony skoczka. O czym dokładnie mowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Jurka już nie ma, dlaczego jego żona wciąż zajmuje to mieszkanie", pytałam rodziców

O tym się mówi: Fatalne proroctwo Nostradamusa na 2023 rok. Wszystko zacząć ma się wiosną