Jak przypomina portal "Super Express", minął rok od momentu, kiedy Jerzy Połomski trafił do dom artystów weteranów w podwarszawskim Skolimowie. Tabloid wskazuje, że stan piosenkarza jest coraz gorszy. Piosenkarz stracił całkowicie słuch w jednym uchu, w drugim słuch jest mocno ograniczony. Komunikacja z innymi sprawia Połomskiemu spory kłopot, przez co zdecydowaną większość czasu ma spędzać w całkowitej samotności.

Jerzy Połomski nadal przebywa poza domem

Przed rokiem Jerzy Połomski zamieszkał w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Trafił tam po tym, jak kilka razy zdarzyło mu się zapomnieć kluczy, a nawet zalać sąsiada po tym, jak zapomniał zakręcić wodę w kranie. Piosenkarz miał nadzieję, że będzie to tylko sytuacja przejściowa i wróci do swojego mokotowskiego mieszkania.

Jerzy Połomski/YouTube @Jedynka Polskie Radio
Jerzy Połomski/YouTube @Jedynka Polskie Radio

"Super Express" doonosi, że Jerzy Połomski nie najlepiej znosi pobyt w Skolimowie. Choć może tu liczyć całodobową opiekę i towarzystwo innych artystów, zdecydowaną większość czasu spędza samotnie. Jedna z mieszkanek zdradziła, że piosenkarz nie jest w stanie pogodzić się z tym, że nie mieszka u siebie. Trzyma się na uboczu i praktycznie nie ma z nim kontaktu.

Jerzy Połomski ma nie brać udziału w żadnych wydarzeniach mających miejsce w ośrodku. Nie pojawia się na wspólnych posiłkach w jadalni, a na spacery wychodzi tylko i wyłącznie późnymi popołudniami, tak, aby natknąć się na jak najmniej osób.

Jerzy Połomski. Źródło: Youtube Michał Bielski prezentuje
Jerzy Połomski. Źródło: Youtube Michał Bielski prezentuje

Jedna z osób mieszkająca w Skolimowie wskazała, że Połomski zawsze był samotnikiem i nie przepadał za przebywaniem w miejscach, gdzie było dużo innych osób.

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Znane jest nazwisko pierwszego trenera w jesiennej edycji The Voice of Poland. "Umowa został już podpisana"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kiedy Kasia Cichopek spełniła jedno ze swoich marzeń, jej koledzy i koleżanki z pracy skrupulatnie skupiali się na ocenie wydarzenia. Co sądzą

O tym się mówi: Rosjanie prowokują. Ich samolot wleciał w przestrzeń lotniczą jednego z państw NATO. Jaka była reakcja