Prawie każdy mężczyzna może zostać ojcem. Prawie każdy może stworzyć nowe życie.

Prawdziwy ojciec nie jest tym, który zarabia wystarczająco dużo pieniędzy, aby kupić drogie prezenty dla swojej żony i dzieci lub zabrać je na 10-dniowe wakacje dwa razy w roku.

Prawdziwy ojciec nie jest tym, który zarabia wystarczająco dużo pieniędzy, aby wysłać swoje dzieci do prywatnych szkół lub płacić rachunki.

Prawdziwy ojciec rozumie, że rodzina musi być na pierwszym miejscu.

Prawdziwy ojciec to taki, który jest zawsze ze swoją rodziną. Ten, który nie opuszcza rodziny, gdy pojawiają się problemy.

Ten, który nie opuszcza rodziny, aby rozwiązać swoje problemy. Ten, kto nie rezygnuje z rodziny i nie twierdzi, że zrobił wszystko, aby uratować rodzinę, ale nie mógł.

Prawdziwy ojciec to ktoś, kto jest gotowy zainwestować czas i wysiłek w swoją rodzinę, nawet gdy czuje się zmęczony i znajduje się poza strefą komfortu.

Prawdziwy wierny ojciec to ktoś, kto chce pójść na kompromis i poświęcić własne potrzeby, pragnienia, a nawet szczęście dla rodziny. Ten, który uczy swoje dzieci bezwarunkowej miłości i wsparcia.

Prawdziwy dobry ojciec jest przykładem tego, jak należy właściwie traktować kobiety. Ten, który traktuje kobiety z szacunkiem, życzliwością, hojnością i godnością.

Prawdziwy kochający ojciec to ten, który uczy swoje dzieci znaczenia cnót, cierpliwości, uczciwości i wierności. Ten, kto nigdy nie zostanie przyłapany na kłamaniu lub manipulowaniu rodziną lub kimkolwiek innym. Ten, który uczy swoje dzieci budowania relacji opartych na zaufaniu i szacunku.

Prawdziwy ojciec to ten, który uczy swoje dzieci właściwego, przyzwoitego zachowania. Ten, który nigdy nie nazwie dzieci ani jego żony „bezwartościowymi”, „denerwującymi”, „słabymi” lub „głupimi”. Ten, kto nigdy nie pozwoli sobie stracić panowania nad sobą, aby zagrozić jego rodzinie.

Prawdziwy ojciec to ten, który uważa swoją rodzinę za najważniejszą rzecz w swoim życiu. Ten, kto wie, że nie ma takiego problemu, argumentów ani pokus, które byłyby ważniejsze niż jego rodzina. Ten, kto wie, że nie ma większej i silniejszej miłości niż miłość, którą możesz poczuć dla swojej rodziny.

Prawdziwy ojciec to taki, który jest wzorem i inspiracją dla swojej rodziny. Ktoś, kto zachęca dzieci do pracy nad sobą i do rozwoju osobistego i zawodowego. Ten, który uczy dzieci, jak stać się lepszą wersją siebie.

Prawdziwy ojciec to ten, który pokazuje rodzinie, czym jest czyste szczęście i radość. Ten, który czuje się najbardziej usatysfakcjonowany, gdy wie, że jego dzieci są szczęśliwe.

Prawdziwy troskliwy ojciec to taki, który nigdy nie pozwala własnym problemom pozbawiać dzieci szczęścia. Ten, bez względu na to, jak niezadowolony z własnego życia, nigdy nie sprawi, że jego dzieci poczują się tak samo.

Przypomnij sobie RADY STULETNIEGO MĘDRCA, KTÓRE POZWALAJĄ CIESZYĆ SIĘ DŁUGIM I ZDROWYM ŻYCIEM. SĄ ZADZIWIAJĄCO PROSTE

Jak informował portal „Zycie” GRINGO. KOT, KTÓRY SKRADŁ NASZE SERCA. CZY TE OCZY MOGĄ KŁAMAĆ? CHYBA NIE

Zycie pisał również o MĘŻCZYZNA O OGROMNYM SERCU URATOWAŁ ŁABĘDZIA. TO, CO ZROBIŁ PTAK JEST NIESAMOWITE

Prawdziwy ojciec to taki, o którym dzieci mogą z dumą powiedzieć: „Jest moim wzorem do naśladowania, moim najlepszym przyjacielem, moim mentorem i trenerem. On jest moim ojcem. ”

Zgadzasz się?