On – postać znana i budząca emocje, prezes TVP. Ona – dziennikarka, współpracowała z Polsatem i radiem Eska, później pracowała jako dyrektor programowy Telewizji Polskiej.

Połączyło ich niesamowite uczucie. Państwo Kurscy pobrali się w urzędzie stanu cywilnego w Sulejówku, a później, gdy oboje otrzymali rozwody kościelne – także w świątyni. Teraz czekają na wspólne dziecko. Jak doszło do tego, że ścieżki tych dwojga się skrzyżowały?

Jacek Kurski z żoną. Źródło: Youtube Super Express

Jacek i Joanna Kurscy – jak się poznali?

Portal Super Express zaprezentował w skrócie historię ich miłości. Minęło już 2,5 roku, odkąd państwo Kurscy są małżeństwem. Właśnie czekają na pierwsze wspólne dziecko, choć oboje są już rodzicami pociech z poprzednich związków.

Jacek Kurski z żoną. Źródło: Youtube Super Express

Jacek Kurski poznał Joannę (wówczas Klimek) w 2016 roku podczas pracy dla Telewizji Polskiej. Już na samym początku odnaleźli wspólny język i dobrze się rozumieli. Nie trzeba było długo czekać – to była wielka miłość niemal od pierwszego wejrzenia.

Lipiec 2018 przyniósł im upragniony ślub cywilny. Po 2 latach od poznania się byli pewni – chcą być przy sobie już na zawsze. Później starali się o unieważnienie poprzednich małżeństw, by wziąć ślub kościelny. Udało się to w lipcu 2020 roku w Łagiewnikach w Krakowie.

Jacek Kurski z żoną. Źródło: Youtube Super Express

Prezes TVP był przeszczęśliwy, a na jego ślubie pojawił się nawet Jarosław Kaczyński! Joanna Kurska podczas wywiadu deklarowała, że Jacek jest „miłością jej życia”. I choć upłynęło kilka lat, odkąd zostali parą, w dalszym ciągu są przy sobie szczęśliwi. Pielęgnują swe uczucie, a Jacek Kurski robi ukochanej niespodzianki i przynosi jej śniadania do łóżka.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JADWIGA EMILEWICZ NIE PONIESIE KONSEKWENCJI ZA ZŁAMANIE OBOSTRZEŃ? ZDANIEM POLITYKA PISU NIE MA MOWY O ZŁAMANIU RESTRYKCJI. CO DALEJ ZE SPRAWĄ

O tym się mówi w Polsce: PROF. ANDRZEJ HORBAN SZCZERZE O ZARAŻONYCH KORONAWIRUSEM. WSKAZUJE PEWNĄ GRUPĘ, KTÓRA MA TYLKO 50% SZANS NA PRZEŻYCIE. O JAKICH OSOBACH MÓWI

O tym się mówi na świecie: WŁADIMIR PUTIN MA POWAŻNE PROBLEMY ZDROWOTNE? JUŻ WSZYSTKO JASNE. NAGRANIE PREZYDENTA ROSJI ROZWIEWA WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI

Z życia gwiazd: JAKIE WYKSZTAŁCENIE MA KASIA CICHOPEK? AKTORKA Z „M JAK MIŁOŚĆ” MOŻE POCHWALIĆ SIĘ DYPLOMEM. SKOŃCZYŁA PRZYDATNY KIERUNEK