Faktem jest, że Mia i Rozonno McGhee mieli naprawdę szczęście, ponieważ rodzina miała jednocześnie sześcioro dzieci. Szczęście nie znało granic, a żeby zapamiętać takie chwile, wszyscy robili zdjęcia w niesamowitej sesji zdjęciowej.

Jak ta para się poznała?

Mia i Rozono zauważyli ​​się w liceum i już wtedy zdali sobie sprawę, że mają ze sobą wiele wspólnego. Dosłownie od pierwszych romantycznych randek zdali sobie sprawę, że rozumieli się w pół słowa.

Nawiasem mówiąc, oboje mieli bardzo trudne życie. Kiedy Mia była jeszcze nastolatką, rodzice ją opuścili, a matka Rozono przez całe życie walczyła z nałogiem. Dlatego oboje wcześnie dorastali.


Już jako parze życie przyniosło im nowe trudności. Przez 10 długich lat nie mogli poczuć szczęścia rodzicielstwa, więc musieli być leczeni.

Po pewnym zabiegu Mia w końcu zobaczyła dwie upragnione kreski. Badanie USG wykazało, że mieliby sześcioro dzieci na raz.

W tym czasie mąż założył własną firmę, a żona odeszła z pracy. Do niedawna para nie zastanawiała się, jak radzić sobie z sześciorgiem dzieci naraz. Jednak miłość macierzyńska i opieka rodzicielska — wygrały i dzieci dorastały szczęśliwe!

Para twierdzi, że miłość była kluczem i fundamentem ich silnej rodziny.

Wystarczy spojrzeć na te urocze maluchy: Roson Jr., Eli, Olivia, Madison, Iosi i Isaac.

To dzięki tym zdjęciom rodzina McGee zyskała popularność. Zdjęcia rozeszły się w całym internecie.

McGee został później zaproszony na pokaz u Oprah Winfrey, gdzie otrzymali kartę podarunkową Walmart o wartości 250 000 $.

To właśnie po tym pokazie wiele troskliwych osób zaczęło wysyłać im różne ubrania, pieluchy, a nawet foteliki samochodowe.

Rodzina wkrótce stworzyła swój własny program o nazwie „6 Little McGee”, który był emitowany w Oprah Winfrey Network. Tam rodzina pokazała, jak radzi sobie z sześciorgiem dzieci, kto ma jakie obowiązki i jak dzieci rosną. Dzięki temu Rozonno mógł rozwinąć swój biznes i wkrótce przenieśli się do dużego i przestronnego domu.

Cała szóstka dzieci wyrosła zdrowo i szczęśliwie. Kiedy wszystkie miały sześć lat, ich rodzice wymyślili coś wyjątkowego na cześć tych urodzin.

Postanowili odtworzyć zdjęcie, które przyniosło im popularność wiele lat temu.

A te dzieci już dorosły! Wszystko takie piękne!

Jak informował portal "Życie": CO SIĘ DZIEJE Z LECHEM WAŁĘSĄ? W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH BYŁEGO PREZYDENTA POJAWIŁ SIĘ NIEPOKOJĄCY WPIS. NAPISAŁ, CO BĘDZIE Z JAROSŁAWEM KACZYŃSKIM

Przypomnij sobie: POLKI MASOWO ZWLEKAJĄ Z NIEZWYKLE WAŻNĄ SPRAWĄ, KONSEKWENCJE CZĘSTO SĄ OSTATECZNE. LEKARZE ALARMUJĄ, BY NIE LEKCEWAŻYĆ RYZYKA, MOŻE BYĆ ZA PÓŹNO

Portal "Życie" pisał również: WŁADZE ZATWIERDZIŁY NOWE 500 PLUS, MOŻNA STARAĆ SIĘ O DODATKOWE PIENIĄDZE. WNIOSEK TRZEBA ZŁOŻYĆ JAK NAJSZYBCIEJ, DOFINANSOWANIE BĘDZIE DOSTĘPNE RAZ