Dominika Gwit dała się poznać szerszej publiczności m.in. dzięki roli w serialu „Przepis na życie”, który emitowany był na antenie TVN. Sympatyczna aktorka szybko zyskała popularność i wielu fanów.

Od kilku lat zdaje się, że szczęście uśmiechnęło się do niej również w sferze prywatnej – jest szczęśliwie zakochana. Stanęła już na ślubnym kobiercu ze swoim wybrankiem, Wojciechem Dunaszewskim.

Szczęśliwa Dominika Gwit

Jak podaje WP, aktorka oraz jej mąż obchodzą dziś kolejną, czwartą już rocznicę. Gwiazda jest w dalszym ciągu zachwycona swoim ukochanym.

Para poznała się na spektaklu „2” w Teatrze Hugonówka w Konstancinie-Jeziornie. Wojciech Dunaszewski jest montażystą telewizyjnym.

Dominika Gwit i jej wybranek bardzo szybko zaczęli się spotykać i zobaczyli, że łączy ich coś niezwykłego. Para wzięła już ślub. Wygląda na to, że dalej są bardzo szczęśliwi.

Aktorka pokazała na swoim Instagramie zdjęcia z mężem, dodając, że to on pokazał jej, czym jest miłość. Ujawniła także, że minęły już cztery lata, odkąd są razem, „a jakby całe życie”.

Fani są zachwyceni – lubiana gwiazda odnalazła szczęście u boku kogoś, kogo śmiało nazwać można jej drugą połówką. Wszyscy życzą im szczęścia oraz wielu długich lat udanego związku.

My także dołączamy się do tych życzeń!

To też może cię zainteresować: STRAJK KOBIET TRWA W NAJLEPSZE. NIEBAWEM ULICE MIASTA PO RAZ KOLEJNY ZOSTANĄ ZABLOKOWANE. NIE BĘDZIE TO JEDNAK WARSZAWA

O tym się mówi w Polsce: JAKI BĘDZIE ZBLIŻAJĄCY SIĘ SYLWESTER? PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI ZDRADZIŁ NA CO NALEŻY SIĘ PRZYGOTOWAĆ. NIESTETY NIE MIAŁ DOBRYCH WIADOMOŚCI

Z życia gwiazd: ANNA LEWANDOWSKA POCHWALIŁA SIĘ ZDJĘCIEM LAURY. AŻ TRUDNO UWIERZYĆ, ŻE CÓRECZKA LEWANDOWSKICH MA JUŻ NIEMAL PÓŁ ROKU