Jurek Owsiak, prezes i twórca Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, to człowiek o niesamowitym sercu i charyzmie. Czasem trudno nadążyć za pozytywnie zakręconym mężczyzną, jednak znalazł on kobietę, która zawsze jest przy nim i wspiera jego wszystkie działania.

Nie każdy wie, że Jurek Owsiak ma żonę, a o ich związku mówi się, że jest niemal idealny. Rozumieją się bez słów, kochają i wspierają. Taka relacja to skarb!

Jak wygląda związek Jurka Owsiaka?

Portal WP podkreśla, że przykład państwa Owsiaków jest idealny, by pokazać, jak para może się świetnie dobrać. Wspólne lata umacniają ich związek, bardzo się kochają i prowadzą wspólne działania. Zawsze mogą na siebie liczyć!

Jurek Owsiak. Źródło: Youtube Plotki Rozrywka

Jerzy i Lidia Owsiak są małżeństwem od niemal 40 lat. Nie dość, że żyją ze sobą prywatnie, to jeszcze pracują – wszak Lidia Niedźwiedzka-Owsiak zajmuje stanowisko dyrektora medycznego WOŚP i należy do zarządu fundacji Jurka.

Prezes WOŚP nigdy nie zapomina o zasługach żony i często podczas wywiadów podkreśla, że sukces fundacji to w dużej mierze jej zasługa. Dodaje, że dzięki „Dzidzi” prowadzi kolejne edycje Finału WOŚP.

Jego żona jest pod wrażeniem dokonań męża. Dodaje również, że to właśnie w pracy dla Fundacji WOŚP widzi sens życia i może się spełniać.

Niewiele wiadomo o prywatnym życiu państwa Owsiaków – oni sami pozostawiają szczegóły dla siebie, wolą propagować działania WOŚP. Z wywiadów wynika, że pani Lidia, choć pomagała przy prowadzeniu fundacji, nie od początku uczestniczyła w jej projektach, na początku poświęcała się wychowaniu młodszej córki.

Jurek Owsiak. Źródło: Youtube Plotki Rozrywka

Jurek Owsiak zdradził niegdyś, że nie potrafi sobie wyobrazić życia bez żony i nawet nie chce myśleć, co byłoby, gdyby nie było jej przy jego boku. Dodał, że nawet po wszystkich wspólnych latach wciąż sobie ufają, kochają się i „nadają na tych samych falach”.

Oby jak najwięcej kolejnych wspólnych, szczęśliwych lat!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: 1 STYCZNIA WESZŁY W ŻYCIE KOLEJNE NOWE PRZEPISY. KAŻDY WŁAŚCICIEL DOMU JEDNORODZINNEGO BĘDZIE ZOBOWIĄZANY DO ZROBIENIA BARDZO WAŻNEJ RZECZY

O tym się mówi w Polsce: JADWIGA EMILEWICZ NIE PONIESIE KONSEKWENCJI ZA ZŁAMANIE OBOSTRZEŃ? ZDANIEM POLITYKA PISU NIE MA MOWY O ZŁAMANIU RESTRYKCJI. CO DALEJ ZE SPRAWĄ

O tym się mówi na świecie: JOE BIDEN KILKA LAT TEMU STRACIŁ DZIECKO. NOWY PREZYDENT USA UCZCIŁ PAMIĘĆ SYNA. JEGO PORUSZAJĄCE SŁOWA NA DŁUGO ZAPADNĄ W PAMIĘĆ

Z życia gwiazd: EDYTA HERBUŚ PRÓBUJE UDOWODNIĆ, ŻE CZYTANIE MOŻE BYĆ NAPRAWDĘ ATRAKCYJNE. NIESTETY, TO NIE KSIĄŻKA PRZYCIĄGA NAJWIĘKSZĄ UWAGĘ. ODWAŻNE ZDJĘCIE